Wpis z mikrobloga

@Promilus kurła a ja mam jeden garnitur, ale tylko ślubny xD ostatnio nawet kupiłem sobie jeansy slimy, bo od 4 lat nie kupowałem spodni innych niż dresowe, bo w nich najwygodniej ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie to sram na wygląd i gardzę tymi wszystkimi pseudo wego-modo-eko terrorystami. W tym momencie zostałbym zjechany przez jakiegoś lewaka, bo "mati patolog w dresie, wiesniak j----y" , ale zastopuje tym, że
  • Odpowiedz
@Promilus: generalnie to jej nie chodzi tutaj o ubrania na co dzień tylko wyjściowe sukienki. Zastanów się jak wiele normalnych Julek musi kupić nową sukienkę przed każdym kolejnym weselem, sylwestrem itd...


@Kami-chan: kobiety kobietom zgotował ten los… On się tak stroją tylko włącznie dla innych kobiet ¯_(ツ)_/¯ Żaden facet nie zwróci uwagi na to, że ich dziewczyna/żona na kolejnej imprezie nosi to samo. Do tego zastanawianie się kto
  • Odpowiedz
oni wszyscy są oderwani od rzeczywistości


@fraciu: żyją po prostu w innej, śmieszne rzeczy wychodzą gdy z różnych powodów muszą zwracać się do tej materialnie niższej ale czy to ich wina? Ty też byś pewnie brzmiał na oderwanego od rzeczywistości jakbyś się wdał w dyskusję z pijaczkami pod żabką
  • Odpowiedz