Wpis z mikrobloga

@Promilus: Zawsze bawią mnie celebryci, co to się chwalą jak ratują planetę, bo DRUGI raz założyli ten sam garnitur / sukienkę / coś innego. No chwalmy naszych lordów, jak planeta sobie poradzi bez takich herosów?
  • Odpowiedz
@fraciu: jakbyś nagle dostał setki milionów na konto to za 10-15 lat życia z taką kasą też byłbyś oderwany od rzeczywistości.

@TullamoreD: mam tak samo, ale niektórzy tego nie rozumieją. Koszulki na okazje, są zdegradowane do koszulek wyjściowych do sklepu, a na koniec lądują w kategorii koszulek do chodzenia pod domu xD długi cykl życia produktu
  • Odpowiedz
@Promilus: generalnie to jej nie chodzi tutaj o ubrania na co dzień tylko wyjściowe sukienki. Zastanów się jak wiele normalnych Julek musi kupić nową sukienkę przed każdym kolejnym weselem, sylwestrem itd... fast fashion jest dużym problemem, bo stanowi niemal 1/3 wszystkich śmieci, do tego produkcja i farbowanie tkanin jest bardzo szkodliwe dla lokalnego środowiska
  • Odpowiedz
  • 9
@dragranis celebryci i influencerzy to największa patola tego świata. Mówią, że są tak bardzo eko, samemu będąc żywą reklamą i namawiając do większego konsumpcjonizmu.
  • Odpowiedz
@Promilus: #!$%@? to ja głupi przez 15 lat się męczę żeby codziennie mieć inne ciuchy, a dopiero teraz mi mówią, że można kilka razy?!
  • Odpowiedz