Wpis z mikrobloga

Ania styl, a Zośka coś co luuuubię, ehh...


@MacronT1000: Aaaaaaaaaaa! Po tylu latach... Pokazałeś mi prawdziwy sens tego wersu xD

Od gówniaka myślałem, że tam jest:

Ania Scylla, Zośka coś co lubię


Nie wiedziałem co to ta Scylla, ale pamiętałem, że w Hugo na Polsacie, w którymś przerowniku po przegranej gracza, Hugo mówił "nawet Scylla jest lepsza" xD
Możliwe, że tak naprawdę mówił coś innego, a ja kolejną rzecz źle usłyszałem
mamy w internecie strony z tekstami piosenek. Trudno było sprawdzić? ¯\(ツ)/¯


@goodguy: Raz, że jak powstała piosenka "Baśka" i leciał Hugo na Polsacie to nie miałem internetu. Zresztą jeszcze mało kto miał w 2002.
Dwa, tak - bo akurat chciałoby mi się sprawdzać tekst jakiejś piosenki co leci w radio i TV, ale w sumie to średnio ją lubię i mam ją raczej gdzieś ¯\(ツ)/¯
@Widzet chodziło mi o to, że nie sprawdziłeś tego do tej pory (2020). Co ma do tego czy lubisz czy nie jeśli chodzi o rozkminę z dzieciństwa? Zagadka to zagadka i odpowiedź była możliwa do odnalezienia.
@Widzet: Oj ja miałem tak z wieloma słowami. Rodzice często mówili: Twoja siostra je jak małpa kit. Myślałem, że Kit to jakiś rodzaj pożerającej co popadnie małpy. Jakież było moje zdziwienie i olśnienie, gdy dowiedziałem się, że jest coś takiego jak Kit w oknie xD I #!$%@? cały światopogląd legł w gruzach. Skąd się to powiedzenie wzięło to nie wiem do tej pory.