Wpis z mikrobloga

Mirki, od paru miesięcy intensywnie piszę i gadam przez kamerkę z pewną 19 letnią nigeryjką. Dziewczyna inteligentna, religijna i śmieje się z rasistowskich dowcipów ( ʖ̯) I nie, to nie jest nigerian scam bo jeszcze ani razu nie spytała się o kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Covid się skończy to wsiadam w samolot bzikać i robić małe Mokebe. ʕʔ

#chwalesie #mokebe #nigeria #podrywajzwykopem #wygryw #milosc #zwiazki #afryka
Pobierz
źródło: comment_1600386011kPImbJwar9Y6bxGMHNAakQ.jpg
  • 60
typowy p0lak za murzyńską dziuple pół świata przewertuje ha tfu


@Pawaello1: No gadałem z nigeryjczykiem w Niemczech, w pracy. Zapraszał mnie na zimę do Nigerii, mówił - te afrykanki w europie, to brzydkie są. Pojedź ze mną, to weźmiesz sobie, taką jakąś lepszą, studentkę.
Co jak co, ale gość miał łeb. Całą kasę ładował w dom, który ma w Nigerii, bo wiedział, że w DE, gówno może i za gówno go
@AntyBohater: Jak juz ja odwiedzisz to bedzie zajebiste. Bedzie chodzenie za reke, bedzie bzikanie, beda imprezy i restauracje (za ktore Ty oczywiscie zaplacisz ale zrobisz to z usmiechem na twarzy do tano). Pozniej wrocisz do PL, bedziesz tesknil ale bedziecie w kontakvie, no i pozniej babcia jej zachoruje ale lek kosztuje tylko 200 USD, pozniej bedzie jej brakowalo na kurs angielskiego ale tylko 150 USD, aha jeszcze by sie przydala nowa
Też jestem jak ten twój Pan z Nigerii, tylko u mnie jest Polska


@zdalny_robol: Pana, to masz nad sobą, niewolniku. A u mnie też jest Polska, Dolny Śląsk, jak już chcesz dokładnie wiedzieć. Rozumiem, że XD zastąpiło obecnie kropkę? Pewnie nawet nie wiesz, co to oznacza, ale piszesz tak z przyzwyczajenia.
@AntyBohater: Daj jej więcej fotek. Jak ma 19 lat to już przebolcowana sto razy no ale kto co lubi. Tam w afryce to ruchają się jak króliki już od młodych lat.

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Jak będziesz leciał to zrób jakąś relację na pewno będzie mega popularna - a jak zaginiesz to wzrośnie szansa na uratowanie Cię XD

NO I RŻNIJ TĄ SUKE W KAKAO