Wpis z mikrobloga

Ponieważ do tegorocznego #lemans pozostało mniej niż 48h, a w ubiegłym roku spodobało wam się #mirkolemans, to najwyższy czas przygotować sobie wstępny pliczek do sprawdzania Waszej obecności. Zasady takie jak w ubiegłym roku, mniej więcej co godzinę wrzucany będzie nowy post (o ile nie umrę), i po 20-30 minutach będę robił zrzutkę plusujących do excela. Po mniej więcej 24h od zakończenia wyścigu postaram się wrzucić podsumowanie tego jak oglądaliście #lemans2020.

Wołam plusujących z ubiegłego roku:


I trochę ciekaw jestem, ilu jeszcze z Was zostało na wykopie.
Plusujących ten post dodam wstępnie do listy na obecny rok, co zaoszczędzi mi trochę czasu z dodawaniem użyszkodników w czasie wyścigu, a w tym roku będę miał jeszcze więcej problemów z oglądaniem, bo internet w czechach to większa kicha niż w dubaju :/

Z góry więc dziękuję za zaoszczędzony czas:)

#wyscigi #mirkolisty
  • 21
mam pytanie, jak wy to oglądacie w taki sposób aby to było ciekawe? Śledzę f1 i to da się oglądać bo znam kierowców, ich sytuacje, kontekst, o co która drużyna walczy i z czym etc. a i tak potrafi wiać nudą. Gonienie za strategią drużyn też wymaga trochę uwagi i nie da rady na wszystkie teamy tego ogarnąć. A to tylko 20 gościa.

Endurance wydają się ciężkie do oglądania, bo jest tyle
@Queefburglar69: śledzisz w tv + live timing na stronie wec, + paski w tv + słuchasz tego co mówią i masz mniej więcej obraz na sytuację co się dzieje na torze, kto jest na jakich pozycjach i wtedy fajnie się ogląda.