Wpis z mikrobloga

TA HISTORIA WYDARZYŁA SIĘ NAPRAWDĘ. NIE JEST W ŻADEN SPOSÓB PODKOLORYZOWANA CZY WYMYŚLONA.

Mirki, jechałem na 4-dniowe zawody sportowe z uczelni.
Jechał z nami on - Chad Mateusz, oszczepnik, 190cm, mocno zarysowana linia szczęki, hunter eyes.
Jechały również one, dwie najładniejsze - Julia Płodnicka oraz Lena Instagramowicz.
Obie panny krok w krok nie odstępowały Chada Mateusza. Chodziły z nim na stołówkę, na halę, stadion, do sklepu, a w nocy pewnie do łóżka.
Na żadnego innego faceta z ekipy nawet nie spojrzały, że o powiedzeniu zwykłego "cześć" nie wspomnę.
W ostatni dzień trener zaproponował wspólne wyjście wieczorem na miasto. Cała drużyna się zgodziła oprócz p00lek Leny i Julii.
Zmieniły zdanie o 180 stopni, gdy Chad Mateusz powiedział, że chętnie pójdzie na wspólne piwo.
Jednak już w trakcie spaceru po rynku p0lki Julia i Lena kręciły nosami i proponowały Chadowi Mateuszowi, aby odłączyli się od ekipy.
Chad Mateusz sie nie zgodził, więc siedziały z nami cały wieczór obrażone, albo z nosem w telefonie, albo gadając tylko między sobą oraz Chadem Mateuszem.
#blackpill #logikarozowychpaskow #chad #p0lka #truestory
Pobierz rales - TA HISTORIA WYDARZYŁA SIĘ NAPRAWDĘ. NIE JEST W ŻADEN SPOSÓB PODKOLORYZOWANA C...
źródło: comment_1600355233TqvzY7Qyej1Dgwjs1ZfoKM.jpg
  • 9
@huczsrajajami: mam teorie ze to kwestia patologicznego wychowania w naszym kraju. Faceci oczywiscie, oczekiwania, ale kobiety maja byc kobiece, czyli jako dziewczynki grzeczne, posluszne, robic wielokolorowe szlaczki, spiewac w chorze, wiec jak potem taka zlapie w zwiazku odrobine autonomi i decyzyjnosci probuje czesto w nieudolny, chory i przegiety sposob stawiac na swoim... a ze nie umie tego wyrazac, to fochami
@rales: Kiedyś czytałem ciekawy wywód na temat tego, że największe szczęście i spełnienie seksualne w "sfionsku" mają atrakcyjni z atrakcyjnymi - mają najlepsze wyrzuty dopaminy, organizmy są na mocnym haju rozrodczym etc.