Wpis z mikrobloga

Mirki, dwa pytania odnośnie egzaminu praktycznego. Można na placu jeździć z otwartą szybą w kasku? Boję się, że przy niskich prędkościach będzie mi parować. A drugie pytanie, na egzamin muszę się dostać komunikacją miejską, więc muszę gdzieś zostawić plecak itd. Gdzie będę mógł to trzymać? Jeżeli to coś zmienia to chodzi o WORD #lodz

#prawojazdy #motocykle
  • 10
@Mike-Wazowski: Ja zdawalem i cały egzamin przejezdzilem z podniesiona szybką, jedynie jak miałem się rozpędzić do 70km/h to sobie opuściłem bo mi w oczy wiało a o plecak zapytaj egzaminatora bo możesz zostawić kanciapie a ktoś kiedyś mi mówił o podobnym przypadku i pozwolił mu wsadzić do bagażnika samochodu którym jedzie
@Tylko_noc:

500um

jaka dokładność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdaję sobie z tego sprawę i nie ryzykowałbym sytuacji, gdzie jadę w mieście i nagle muszę zamknąć oko bo mi coś wpadło ale przy prędkościach rzędu 10 km/h na ósemce i slalomie wolnym nie mam przewiewu w kasku, przez co od razu mi zaparuje.
@Mike-Wazowski: mi instruktor powiedział, żebym spytał egzaminatora czy mogę mieć uchyloną szybkę, bo duszno i nie robił problemów. W ogóle miałem egzaminatora kawał burczącego #!$%@?, który kompletnie nie zwracał uwagę na takie pierdoły jak szybka, czy się rozglądam przed manewrem, a jak opisywałem naciąg łańcucha to jak zacząłem gadać to mnie olał po sekundzie i poszedł 5 metrów obok do obsługi technicznej. Patrzył tylko i wyłącznie na to jak pewnie jeżdżę