Wpis z mikrobloga

#famemma #donkasjo #zul #osmiolatkowie #youtubeshore

I co tam dzieci z Gangu Turbo-ośmiolatkow? Kasjusz się przyznał że rezygnuje z walk bo dostanie #!$%@? a co to by był za król który wcześniej mówił że każdego #!$%@? na fame mma i nigdy nie przegra a później by klepał. hahaha

Tyburski mu wybił mma z głowy, Lupa pokazał że każdy kolejny przeciwnik to już nie ogórek jak Rataj wiecj trzeba pakować walize bo szykuje się #!$%@? xD

https://youtu.be/tHKRiZSwFOk
  • 14
@Tony76 potrzebowałeś do tego specjalnie tego materiału, by dojść do stwierdzenia, że don Kasia szybko by został wyjaśniony w formule MMA? To było wiadome od bardzo długiego czasu, a jego fanboye i tak będą go nadal poklepywać po plecach bo są kretynami tak samo jak on, także nie mają sensu takie wpisy, bo ich debilnego myślenia (a raczej jego brak) i tak nie zmienisz ¯_(ツ)_/¯
@Tony76 do nich i tak nie dotrzesz.
Nawet jakby na wizji zgwałcił 8 letnie dziecko to by próbowali udowodnić, że to była tylko zabawa i tak naprawdę to dziecko chciało i pewnie gdzieś za kulisami podpisał umowę z rodzicami, że może to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tony76: Nie siej fermentu. Nic nie wspomniał, ze nie będzie walczył. Jedynie mówi o mma, jednakże słuchanie ze zrozumieniem boli ^^ ja nie jestem dzieckiem i mnie nie interesuje w czym będzie się walił, dla mnie nie musi, ważne żeby był na konferencjach i cienal tych debili xd