Wpis z mikrobloga

Czy jest coś gorszego niż praca na laptopie na zewnątrz? xD
To wrzucanie zdjęć jak ktoś pracuje zdalnie na plaży... xDDD
"Komfort, chill i prestiż jakiego nie znacie." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- nic nie widać, nie ma szans by matryca była jaśniejsza od słońca
- maczki mają błyszczące matryce XDD a więc jeszcze #!$%@? można zobaczyć
- głośno dookoła, nawet głupi wiatr przeszkadza i rozprasza
- robactwo latające

Już nie mówię o programowaniu na leżaku, bo to jest tak beznadziejna sprawa, że... xD

#laptopy #pracait
zortabla_rt - Czy jest coś gorszego niż praca na laptopie na zewnątrz? xD
To wrzucan...

źródło: comment_1600240756YgNqOBa04AvumetkSeHiI0.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: jest #!$%@? strasznie ale w sumie tęsknię do czasu sprzed pandemii. Wtedy latałem po europie, spalem w hotelach i pracowałem z uberów i kawiarni a wieczorem w barze bylem nadal na callu - teraz po prostu siedzę non stop w domu i wychodzę tylko na silke i do żabki. Może i ergonomiczniej ale jednak wolę to pierwsze bo człowiek był zajarany a nie zmęczony życiem
  • Odpowiedz
@zortabla_rt szczerze to pracowałem 3 lata temu będąc na wakacjach na Corfu. 3 dni pobytu po koło 4 godziny z rana jak rodzinka i tak spala. Był projekt, dostałem sporo kasy za to że nie dość że nie zwróciłem uwagi na to że miałem trochę pracy to jeszcze w 3 dni na kolejne zarobiłem :) Ale na plaży przy barze prscuje się beznadziejnie.
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: porządny komputer z SSD, zewnętrzna klawiatura mechaniczna, >=2 monitory 16:10, wygodne krzesło ergonomiczne, duże biurko (zwłaszcza ważne dla tych co robią w embedded, trzeba czasem pomieścić na biurku kilka płyt i kilometr kabli), wygodne słuchawki, klimatyzacja, stabilny i szybki internet, Linux ustalony po swojemu - no to jest robota.
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: Tylko większość tu piszę z perspektywy pracy w IT, programowanie itp. A mamy takie czasy, że teraz większość pracy biurowej można wykonywać zdalnie na laptopie. To jest multum różnych dziedzin, branż, zadań gdzie można tak pracować
  • Odpowiedz
@zortabla_rt:

A to ktoś normalny w ogóle pracuje na laptopie? Na tym szajsie to sobie można najwyżej facebooka poprzeglądać, albo po wykopie połazić i nic więcej.

Pisać się nie da, bo klawiatura to jakaś abberacja straszliwa.
Myszą się nie da, bo touchpad to jakiś
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: Da się, ja dzisiaj pracowałem sobie na dworze, ale jest kilka warunków, które rzadko kiedy się przytrafiają wszystkie na raz:
- musi być ciepło, ale bez upału
- tylko w cieniu
- wiaterek - brak albo lekki i ciepły
- odpowiednio mały lapek, duże kloce odpadają
- nie dłużej niż 2, moze 3h
  • Odpowiedz