Wpis z mikrobloga

Czy jest coś gorszego niż praca na laptopie na zewnątrz? xD
To wrzucanie zdjęć jak ktoś pracuje zdalnie na plaży... xDDD
"Komfort, chill i prestiż jakiego nie znacie." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- nic nie widać, nie ma szans by matryca była jaśniejsza od słońca
- maczki mają błyszczące matryce XDD a więc jeszcze #!$%@? można zobaczyć
- głośno dookoła, nawet głupi wiatr przeszkadza i rozprasza
- robactwo latające

Już nie mówię o programowaniu na leżaku, bo to jest tak beznadziejna sprawa, że... xD

#laptopy #pracait
zortabla_rt - Czy jest coś gorszego niż praca na laptopie na zewnątrz? xD
To wrzucan...

źródło: comment_1600240756YgNqOBa04AvumetkSeHiI0.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@zortabla_rt ja całą niemal wiosnę i lato wychodziłem pracować do ogródka, ale wydajność była dużo niższa, robiłem raczej mniej wymagające rzeczy, do których nie potrzebowałem dwóch monitorów.
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: jak najbardziej pracuje na zewnątrz z laptopem, zwykle siadam pod drzewem żeby mieć trochę cienia. Tak 2-3 godzinki dziennie reszta w biurze. Zajebiscie wygodne i relaksujące tak sobie wśród zieleni poprzebywać.
  • Odpowiedz
@DarkSoul667: Nie no masz rację, pierwsze zdanie mogło urazić ludzi, rzeczywiście. Miałem na myśli kategorię ludzi z IT, dlatego tak też otagowałem.
Co nie zmienia faktu, że ktoś Ci każe pracować na budowie? wtf
  • Odpowiedz
@zortabla_rt no wiadomka że na plaży to nie ma to żadnego sensu, ale ogólnie na zewnątrz to jest fajnie, ja dużo pracuje przy stole na tarasie i jest spoko, wygoda porównywalna jak przy biurku, świeże powietrze, matryca daje radę przy max jasności i ogólnie polecam w sumie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zortabla_rt: dlaczego, mi się zdarza, może nie 8h bez przerwy, ale z 3h lubię sobie posiedzieć. Jak siedzisz w cieniu to nie widzę problemu. Jedynie kwestia przyzwyczajenia do pracy z touchpadem i jednym monitorem
  • Odpowiedz