Wpis z mikrobloga

Czy jest coś gorszego niż praca na laptopie na zewnątrz? xD
To wrzucanie zdjęć jak ktoś pracuje zdalnie na plaży... xDDD
"Komfort, chill i prestiż jakiego nie znacie." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- nic nie widać, nie ma szans by matryca była jaśniejsza od słońca
- maczki mają błyszczące matryce XDD a więc jeszcze #!$%@? można zobaczyć
- głośno dookoła, nawet głupi wiatr przeszkadza i rozprasza
- robactwo latające

Już nie mówię o programowaniu na leżaku, bo to jest tak beznadziejna sprawa, że... xD

#laptopy #pracait
zortabla_rt - Czy jest coś gorszego niż praca na laptopie na zewnątrz? xD
To wrzucan...

źródło: comment_1600240756YgNqOBa04AvumetkSeHiI0.jpg

Pobierz
  • 76
@zortabla_rt: pracowałem na zewnątrz w takiej otwartej altance, ale były idealne warunki, bez wiatru, trochę cienia i oczywiście słuchawki z aktywnym tłumieniem, bo jednak koszenie trawy, cięcie drewna etc przeszkadza. Na zewnątrz można pracować przyjemnie.
@karololo: rekreacyjnie na eaglu, szczególnie w czasie urlopu. Nie ma co zawsze i wszędzie pchać altiuma albo innego kicada, tym bardziej, że masz świetne wsparcie do fusion 360 więc od razu dobrze to gra z modelowaniem reszty mechaniki do projektu. A no i to, że na eagle mogę robić 6h bez ładowania a altium zjada baterię w godzinę to już jakiś żart. Co do pracy na touchpadzie to się nie zgodzę.
@zortabla_rt: Próbowałem sobie chadzać do parku żeby coś pokodować. Zawsze kupa z tego wychodziła, ani to wygodne anie cokolwiek innego. Posiedziałem chwilę grzbiet mnie zaczynał boleć i jak niepyszny wracałem do domu.
@gtafr: Sam sie nie zesraj, z takimi #!$%@? jak potezni programisci sie uzerac to jest zakala ludzkosci, #!$%@? ze wiekszosc nic nie umie ale przeczytali w wyborczej ze programista to jest ktos : ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)