Wpis z mikrobloga

Próbowałam wytłumaczyć Januszowi lvl 63, ze krowy dają mleko tylko jak urodza cielaki. I ze rodzą je po sztucznym zapłodnieniu.
To mi starał się wytłumaczyć dziad, ze sa teraz krowy modyfikowane genetycznie, które dają mleko bez urodzenia cielaków.
Kur*a z kim ja pracuje.

#pracbaza
  • 205
  • Odpowiedz
ten typ to wampir energetyczny. Odkąd mu powiedzialam ze jestem niewierząca codziennie mnie probuje nawrócić.


@Luna_Lovegood: skoro go znasz i pewnie nie raz spotkasz się z nim to powiedz że rozmawiałaś z pewnym rolnikiem na ten temat i faktycznie można tak zrobić ale wywołuje to pociąg krów do jałówek xD

No i że ten rolnik powiedział że jak wymieniał karuzelę udojową obsługiwaną przez ludzi na robota udojowego (pełen automat) to
  • Odpowiedz
@huzzah: Ale co jak to?

@Szalom: Niekoniecznie w jeden dzień, jak ma warunki to znosi dwa a nawet trzy dziennie, a jak nie ma warunków to nie znosi kilka dni. Dlatego jak kupujesz jajka od rolnika może się zdarzyć że podczas np. upałów nie będzie miał jajek na sprzedaż albo będzie miał ale mniej, a jeżeli ma to albo dokupuje w sklepie albo sypie coś kurom.
  • Odpowiedz