Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GaiusBaltar: a tak, bo okaże się, że jest służebność dla energii, wodkanu, sąsiadów, proboszcza i Jacka Sasina, a poza tym to jest działka rekreacyjna, a w ogóle to nawet nie mój dom i daj mi spokój.

@resuf: nie zapominaj o nieużytkowym poddaszu, albo antresoli do legalizacji
w ogrodzie można zrobić grilla, ale za to nie wiem jaki jest rozkład pomieszczeń w sprzedawanym przez nich domu?

Już Ci podpowiadam - na tyle ch$jowy że o nim nie wspominają xD dlatego leją wodę
@resuf: w przypadku mieszkań na rynku pierwotnym to deweloper nie wyraża zgody na publikowanie dokładnej lokalizacji i nazwy, agencja nie ma tu nic do gadania. W przypadku domów często właściciel nie wyraza zgody, żeby nie mieć wycieczek pod płotem. Nie ma w tym nic dziwnego.
@resuf: Zdjęcia to jest jakiś dramat, czasami mam poważną rozkminę ile dane mieszkanie ma pokoi, jak są połączone, nie mówiąc nawet o rozkładzie metrażu. Ale za to zdjęcie kibla i rogu pokoju musi być.

A weź ich poproś o plan mieszkania. To albo powiedzą, żeby przyjechać i samemu zobaczyć, albo każą ci #!$%@?ć.

Jak opisują "dobra lokalizacja blisko centrum" to też nie wiem co to znaczy. Blisko centrum dzielnicy? Miasta? Wsi