Wpis z mikrobloga

Jeśli wejdzie ten przepis o zawodniku do 24 lat w elipie, to GKM będzie pewnie chciał ściągnąć Lamberta. Wychodzi na to, że odejście Artioma paradoksalnie rozwiązało problem, bo tak by trzeba było zerwać umowę z Bjerre, albo Pedersenem i zapłacić im karę umowna.
#zuzel
  • 11
@Komisarz_Ryba: przecież to PZM powinien wtedy płacić takie kary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale w Ekstralidze będzie chyba U23 i bez rezerwowego? Plus również nie wliczający się do limitu Polaków? Argumentacja była, że niby ma wyrównywać szanse, to zobaczmy teraz:

Unia - Smyk, Kubera, Jaimon
Sparta - Gleb
Stal - ?, Birkemose
Falubaz - ?
Motor - ?
Włókniarz - ?
GKM - ?
Apator - ?
@HansLanda88:

> Unia - Smyk, Kubera, Jaimon

Sparta - Gleb

Stal - ?, Birkemose

Falubaz - ?

Motor - ?

Włókniarz - ?

GKM - ?

Apator - ?


Falubaz - pewnie Jeppesen/Kvech
Motor - Trofimov, Bober
Włókniarz - możliwe, że Gruchalski wróci, jak nie to Bartek Kowalski
GKM - Lachbaum raczej
Apator - tu jest problem, jest Nielsen ale to automatycznie blokuje transfer Doyla, ewentualnie któryś z braci Holderów out,
@remake1337: ten Nielsen to jakiś ogór przecież. Jak Start puści Jakobsena, to mam nadzieję, że przedłużając kontrakt o kolejny rok, z gwarancją powrotu i kasując za to przynajmniej ćwierć bańki. A Krakowiaka w Toruniu czasem nie chcą ponownie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmiałbym się, gdyby Toruń podebrał Emila, a Motor Kuberę i byłby powrót Kasprzaka albo Przemka. xD
@JakovKarnic: Drabik będzie wolnym zawodnikiem, więc niby co ma mieć do dogadania? Jeszcze tylko kwestia wyroku, ale jeśli jakimś cudem będzie mógł jechać, to zmiana otoczenia na pewno dobrze mu zrobi, a i innym klubom będzie bardziej zależeć.
to zmiana otoczenia na pewno dobrze mu zrobi


@HansLanda88: wszędzie poza Częstochową będzie miał gigantyczną presję na wynik, bo wezmą go jako mocnego polskiego seniora, a nie doparowego. Plus straci początek sezonu. Nie wiem co się dzieje w klubie, ale patrząc rozsądnie, to Wrocław jest najlepszym miejscem na jeszcze jeden sezon.
@HansLanda88:

Stal - ?, Birkemose


Jeśli potwierdzi się wejście tego punktu regulaminowego to jestem pewien, że w Stali zostanie Karczmarz (prezes to wczoraj mimochodem zdradził), z wypożyczenia wróci Birkemose (i uzyska status gościa w Poznaniu). Marek Grzyb z pewnością odpuści sobie Lamberta a ściągnie Vaculika. I tak się domknie skład.