Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kurd3: cóż genów na loterii nie wygrałem ale postanowiłem po 34 latach w końcu coś z tym zrobić i się zmienić na lepsze
  • Odpowiedz
@DPary: Nie wiem czy było pytanie, ale ciągle intryguje mnie to zdjęcie Marylin Monroe na szafie w salonie z poprzedniego wpisu, to jest ozdoba, ktoś jest fanem w rodzinie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@be_gol: to jest torba po zakupach, kiedyś dostałem w niej prezent i mi się na tyle spodobała że teraz sobie stoi na szafie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@DPary: wyglądasz przeciętnie, standardowo, normalnie. Pomyślałabym o brodzie i średniej długości włosach, żeby odwrócić proporcje twarzy. Tak jak Ci tu już wiele osób radziło -zwiekszenie masy ciała i praca nad sylwetką, i naprawdę możesz być powierzchownie atrakcyjnym mężczyzną. tylko nie zapomnij, że to co masz w głowie i tak jest najważniejsze. I życzę powodzenia w szukaniu miłości :)
  • Odpowiedz
ja bym polecił fryzurę bardziej w takim stylu, jak załączyłem. Zasłoni uszy i wizualnie będziesz wyglądał mniej chudo. Te ulizane i przyciete z boku zrobią z Ciebie jeszcze chudszego, a uszy będą jak u Urbana.


@hador24 pewnie... Ta fryzura na bank była układana przez stylistów. Nawet jak sam sobie taką zrobisz, to wiatr zawieje i będziesz wyglądał, jakbyś się nie ogarnął rano. Musiałbyś trwałą sobie robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@encore26: już nawet nie pamiętam gdzie ją kupiłem bo było to kilka lat temu ale fakt faktem jest średnia ale po domu okej
  • Odpowiedz
@DPary: Tak trzymaj! Troszkę popracuj nad ubiorem, masz smukła sylwetkę i dość smukłą szyję (tak jak ja). Idzie zima, więc idealny krój - załatw sobie jakiś fajny sweter z golfem. Sylwetka? Rób pompki, popatrz w necie jak robić je dobrze, żeby były efektywne i wywal tą bluzę. W sumie tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@roknasilowni co poszło nie tak?

Dokładnie, masz rzadkie włosy ale co dobrze nie masz zakoli wiec musisz ścinać na krótko bo kazda fryzura nie bedzie trzymac. Boki cieniuj a u góry zostaw sobie z 1cm długości.


@Sanctified90 #!$%@? Sebastianie xD 1 cm na górze, może jeszcze wąsa ma zapuścić, geniuszu? xD I pisanie ogarnij.
  • Odpowiedz
I właśnie od tego powinien być Internet. serce rośnie jak każdy chce coś doradzić, aby facetowi żyło się zwyczajnie lepiej.
  • Odpowiedz
@DPary ja jeszcze tylko powiem, tak jak już ktoś wyżej dobrze zauważył - idź do typowo męskiego fryzjera, np. do tych całych barbershopów. Cena 50-60 zł. Masz proste włosy, niskie czoło, więc nie będą mieli problemu. Jak ktoś ma wysokie czoło, to już trzeba szukać konkretnego fryzjera, bo nawet za 60 zł w większości nie potrafią ogarnąć.

I UWAGA! Nie idź czasem do Jean Louis Davis, czy jak one się zwą.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: przez 2 lata miałem taki fryz i nie było problemów, są pasty które powodują takie układanie się włosów w pasma. A to, że na zdjęciu jest fryzura ułożona do zdjęcia to chyba oczywiste. Ja piszę tylko o rodzaju fryzury, który maskuje wady, które ma OP i poprawia wygląd. Każda fryzura z dłuższymi włosami będzie na wietrze się wichrowac, chyba że zrobisz na pomadzie fryz a'la Italiano. Nie każdemu musi
  • Odpowiedz