Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
@DPary: Super, 8/10 :) Dodaj uśmiech, ogarnij fryz (tak, wiem, czytałam, włosy rosną i zajmiesz się tym), wymień ciuchy na zwykły T-shirt czarny, jakiś golf itp i chłop 10/10 :D
  • Odpowiedz
kurde mi też przydałaby się taka pomoc jak i również pomoc w jakimś ogarnięciu życia zawodowego/towarzyskiego. ;C
nawet nie mam z kim porozmawiać o takich rzeczach, jestem sam jak palec.

OPie gratuluję odwagi i chęci do działania.
  • Odpowiedz
Ciuchy to kolejna rzecz nad którą się skupię. Oczywiście nie będę zmieniać całej garderoby itp ale zacznę ubierać się prościej, szykowniej i generalnie czerpał rady właśnie od Was co do konkretnych ubrań. Dzięki


@DPary: Zmiany w garderobie polecam zacząć tak:
1. Najpierw kup jakieś ładne, ale skromne i w miarę eleganckie (bez wytarć, dziur) dżinsy oraz T-shirty jednokolorowe (kolory jw), bez udziwnień (możesz sprawdzić, czy pasuje Ci dekolt w serek i też takie kupić). Do tego jakieś buty nie rzucające się w oczy (skromny kolor), najlepiej takie pół-sportowe, pół eleganckie. Dresy zostaw do chodzenia po domu i na siłkę. Bluzę we wzorki wymieniłabym na bluzę w jednolitym kolorze - czarną, szarą, beżową, brązową... Możesz pomyśleć też o skórzanej kurtce, jakimś sweterku / golfie (też jednolite kolory)

2. Kolejny krok to casualowa marynarka lub dwie, które będziesz mógł zakładać do T-shirtów i jeansów i dzięki temu będziesz wyglądać już bardziej elegancko, ale nadal swobodnie. Wybierz ostrożnie kolor tak - marynarka to już większy wydatek, więc lepiej brać uniwersalne kolory, z którymi bez problemu zestawisz cokolwiek, niż jakiś szalony kolor, który będzie Ci pasował tylko do jednej stylówy i tyle. Do tego jakieś bardziej eleganckie buty i już masz pół-elegancki
  • Odpowiedz
@DPary: chłopie, #!$%@? pełną brodę z wąsem tak jak pokazywali w przeróbkach i masz wygląd z bani, potem się ubierz. Broda robi największą robotę, chociażby chłop miał najstraszniejszą gębę to broda to zakrywa/poprawia. No nie da się z tym nie trafić, chyba, że masz 3 włosy na krzyż, ale nie sądze.
  • Odpowiedz
@DPary: rady ode mnie to jeszcze znajdź sobie jakiekolwiek hobby (jeśli nie masz), kup ładniejsze ciuchy (najlepiej idź na zakupy z jakąś koleżanką), no i poćwicz pewność siebie to na pewno się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz