Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DPary: fryzurę z Peaky Blinders sugeruje, imo będzie świetnie wyglądać, a jeśli uznasz że chcesz brodę to sugeruje wątek na Reddit r/minoxbeards. U mnie zadziałało całkiem szybko a możliwość nie golenia się 3 tygodnie zamiast 2 dni i wyglądania jako tako po ludzku że nie wstyd wyjść do ludzi - bezcenne( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@DPary: Opie. Jedyne czego Ci trzeba to trochę ogarnąć "styl". Nie traktuj tego jako nabijanie się.
Wyglądasz jak typowy chłopak z głębokiej wioski.
- Zapuść trochę zarost - musisz potestować jak długi i czy Ci pasuje (wygląda jak byś miał gęsty)
- #!$%@? tę bluzę. Kup sobie normalną, nie chłopięcą.
- Zapuść włosy i idź do fryzjera (tak za 3 tygodnie będzie można już coś powoli kształtować). I tutaj nie
  • Odpowiedz
Antidral to zlooo. Tzn jedyny który działa ale co się nacierpisz to Twoje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BeautifulLiar depilujesz pachy, czy co? Jak nie masz uszkodzonej skóry, to go w ogóle nie czujesz. Czasami mi się zdarzało, jak się najpierw drapałem (bo mam alergie), to wtedy piekło jak cholera, ale wtedy po prostu zmywałem go i smarowałem w inny dzień.
  • Odpowiedz