Wpis z mikrobloga

niemowlę bywa głodne, śpiące albo niepocieszone z jakiegokolwiek innego powodu co chwilę i tylko piersią można je wtedy ukoić. Matki nie karmią na ławce (czy jak mi się zdarzało nawet na krawężniku albo murku z braku ławki w pobliżu) bo mają taki f----z


@barmicwa: Jak bym słyszała menela, tłumaczącego się policji że się zesrał koło ławki, bo to normalne, zaskoczyła go ta sytuacja. W końcu potrzeba zesrania się w miejscu
  • Odpowiedz
Ja uważam że brzydzi to tylko ludzi którzy czują się zazdrości że jakaś kobieta karmi nie ich potomstwo. Dlatego tacy ludzie czują obrzydzenie.
  • Odpowiedz
Nie mam nic do karmienia piersią, ale do sposobu w którym niektóre kobiety to robią :)


@Magadanka: w zasadzie wyczerpałaś temat. Dziecko jest głodne i nie ma zmiłuj, trzeba je nakarmić, czasem także przy ludziach. Ale niektóre matki to zdają się tylko czekać na okazję żeby ostentacyjnie wywalić cyca i zakomunikować "patrzcie, ja karmię dziecko" xd
  • Odpowiedz
Mi się nie podoba jak spasiona baba wywala wymię i karmi gówniaka. Obrzydza mnie to. Już nie może iść w jakieś ustronne miejsce albo dać mu butelkę? W butelkę nawet swoje mleko może nabić.
  • Odpowiedz