Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@powaznyczlowiek: Masz coś przeciwko obsranym menelom geniuszu. Każdego razić może coś innego i z uwagi na miejsce publiczne powinno się to zrozumieć i je eliminować. Innym pasażerom będzie przeszkadzał menel a innym cyc na wierzchu.
  • Odpowiedz
@cheeseandonion: ja nie rozumiem w ogóle czemu tek się utarło że kobiety zakrywają piersi a mężczyźni nie np na plaży czy na basenie. Jak dla mnie to jakaś bzdura jest że tak się przyjęło że kobiety muszą zakrywać klatę.
  • Odpowiedz
Sprawa jest prosta jeśli kogoś to razi to znaczy że za mało czyta, ma zawężony światopogląd. Należy to traktować jak coś naturalnego a nie gapić się jak szpak w #!$%@?ę koniec tematu :) ps. na plaży też wam przeszkadza jak kobiety się opalają toples ?


@yogi18: Cóż jest bardziej naturalnego niż sranie?
Masz zawężony światopogląd ze nie chcesz tego oglądać? Poczytaj książki może zanim będziesz oburzony ze pan menel dokonuje
  • Odpowiedz
jak menel leży obsrany i obrzygany w parku to jest ok, jak babka na bocznej ławce wystawi pół cycka żeby nakarmić bobasa to dupy pękają elicie polskiego internetu xD


@powaznyczlowiek: ja rozumiem jakies przerysowanie, ale napisałeś taką bzdure, że głowa mała.
Nikt nie mówi, że leżący żul w parku jest ok. I tez mało kto ma pretensje do karmiących matek na "bocznej ławce w parku".

W ogóle w tym całym
  • Odpowiedz
@max1983: cholera przepraszam, że napisałem bzdurę. Faktem jest jednak, że jakoś w gorących nie widuje postów o menelach, a o matkach codziennie

Co do reszty zgoda, ale może najpierw zobacz wyżej jak wykopki zareagowały na zdjęcie picrel (a na picrel ja restauracji nie widzę)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Nie wiem dlaczego nie ma postów o menelach, ale domyślam się, że nie jest tak, że oni nie przeszkadzają. Chyba chodzi po prostu o to, że ludzie traktują karmiącą matkę jednak jak osobe rozumną, której można coś wytłumaczyć i poprosić o zmianę zachowania, w przeciwieństwie do menela, który na taka prosbe w najlepszym wypadku puści ci bąka w twarz i obróci się na drugi bok.
Poza tym menel raczej
  • Odpowiedz
  • 177
@cheeseandonion zdarzyło mi się karmić w miejscu publicznym jakieś milion razy - niemowlę bywa głodne, śpiące albo niepocieszone z jakiegokolwiek innego powodu co chwilę i tylko piersią można je wtedy ukoić. Matki nie karmią na ławce (czy jak mi się zdarzało nawet na krawężniku albo murku z braku ławki w pobliżu) bo mają taki fetysz. Nie rozumiem jak można oburzać się widząc kobietę prawidłowo i zdrowo reagujacą na potrzeby swojego dziecka.
  • Odpowiedz
@max1983: a ja myślę że ten portal jest pełen #!$%@?ów, którzy chcą tylko na kogoś napluć bo inaczej mają popsuty dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wielu lubi pluć akurat na matki więc łatwo o plusiki
  • Odpowiedz