Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Sprawa jest prosta jeśli kogoś to razi to znaczy że za mało czyta, ma zawężony światopogląd. Należy to traktować jak coś naturalnego a nie gapić się jak szpak w #!$%@?ę koniec tematu :) ps. na plaży też wam przeszkadza jak kobiety się opalają toples ?


@yogi18: Cóż jest bardziej naturalnego niż sranie?
Masz zawężony światopogląd ze nie chcesz tego oglądać? Poczytaj książki może zanim będziesz oburzony ze pan menel dokonuje cudu
jak menel leży obsrany i obrzygany w parku to jest ok, jak babka na bocznej ławce wystawi pół cycka żeby nakarmić bobasa to dupy pękają elicie polskiego internetu xD


@powaznyczlowiek: ja rozumiem jakies przerysowanie, ale napisałeś taką bzdure, że głowa mała.
Nikt nie mówi, że leżący żul w parku jest ok. I tez mało kto ma pretensje do karmiących matek na "bocznej ławce w parku".

W ogóle w tym całym "sporze"
@powaznyczlowiek: Nie wiem dlaczego nie ma postów o menelach, ale domyślam się, że nie jest tak, że oni nie przeszkadzają. Chyba chodzi po prostu o to, że ludzie traktują karmiącą matkę jednak jak osobe rozumną, której można coś wytłumaczyć i poprosić o zmianę zachowania, w przeciwieństwie do menela, który na taka prosbe w najlepszym wypadku puści ci bąka w twarz i obróci się na drugi bok.
Poza tym menel raczej nie
@cheeseandonion zdarzyło mi się karmić w miejscu publicznym jakieś milion razy - niemowlę bywa głodne, śpiące albo niepocieszone z jakiegokolwiek innego powodu co chwilę i tylko piersią można je wtedy ukoić. Matki nie karmią na ławce (czy jak mi się zdarzało nawet na krawężniku albo murku z braku ławki w pobliżu) bo mają taki fetysz. Nie rozumiem jak można oburzać się widząc kobietę prawidłowo i zdrowo reagujacą na potrzeby swojego dziecka.
Nie