Wpis z mikrobloga

wtedy patrzysz na twarz jak rozmawiacie, nic się nie zmienia w tej kwestii :P


@r__k: aha, czyli jeśli podczas rozmowy z tobą rozepnę rozporek, wyciągnę fiuta i zacznę sikać to też będziesz patrzeć mi w oczy i ani troszeczkę nie poczujesz się zgorszona? Przecież sikanie jest bardziej naturalne od karmienia piersią.
  • Odpowiedz
@Issac: Odpowiednikiem siura jest w----a, która w sytuacji karmienia piersią jest zakryta. Wasze podejście zabiera piersiom ich funkcjonalność i główny cel czyniąc z nich obiekt pożądania, który chętnie oglądacie waląc konia, a oburzacie się na nie w realnym życiu i chcecie zabierać wolność innym samemu mogąc chodzić bez koszulki w miejscu publicznym. Zwykła hipokryzja, egoizm i podwójne standardy. Zero empatii i wczucia się w sytuację drugiej osoby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wobbuffet: właśnie nie chodzi o kwestie porzadania, a dokładnie odwrotną OBRZYDZENIE.
Wytłumacz mi dlaczego na plażach kobiety noszą staniki? (zwykłych, nie nudystów)
Facet bez koszulki w miescu publicznym też nie jest mile widziany, nie wiem w jakiej dziczy jesteś, że takie rzeczy są dla Ciebie standardem, ale w cywilizowanym świecie nosi się koszulki.
Hipokryzje i brak empatii to można zarzucić tylko matkom które karmią w restauracjach i miejscach publicznych...
  • Odpowiedz
@Wobbuffet: no dobra, może rzeczywiście zbyt odważna to teza, ale zdecydowanie kobiety ten trend podtrzymują. I ostatnio społeczeństwo się liberalizuje pod względem nagości, ale dopóki nie przejdzie do porządku dziennego, że kobiety chodzą z nagimi piersiami to ciągle będą takie sytuacje niezręczne dla ludzi kulturalnych.
Ponawiam - niech każdy, kto tutaj tak ochoczo głosi, że kobiece p----i nie są miejscem intymnym opublikuje zdjęcie siebie lub swojej partnerki z nagimi piersiami.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Jak otwierasz nitkę to sam musisz najpierw wrzucić post. Co do przyzwolenia społecznego to na mieście dziewczyny już chodzą normalnie bez staników gdzie wszystko widać. Zamiast obrażać się na coraz powszechniejszy widok p----i w życiu publicznym według mnie warto akceptować to zjawisko, a nie oponować mu i dążyć do statusu quo. A co do nagości mojej to sam jestem naturysta więc jak chcesz mnie pooglądać to nie ma problemu(xD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cheeseandonion: prosta sprawa - dorośli kontrolują swoje potrzeby fizjologiczne i jak im chce sie jeść/pić/srać/szczać to moga sie wstrzymac do znalezienia odpowiedniego miejsca. Niemowlę nie potrafi tego kontrolowac i nikt nie może tego od niego wymagać. Jesli chce cyca to musi go dostać od razu.
- poczekaj dziecko, za pol godziny dojdziemy do domu to wtedy dostaniesz xD no chyba kurna nie...
Jakim trzeba być zjebem zeby tego nie rozumiec.
  • Odpowiedz
@Issac:

nie wiem w jakiej dziczy jesteś, że takie rzeczy są dla Ciebie standardem, ale w cywilizowanym świecie nosi się koszulki.


W drugim największym mieście w Polsce? XD Wyjdź z
  • Odpowiedz
@Wobbuffet: No chyba się nie zrozumieliśmy. Ja nie mam nic przeciwko piersiom, nagości itd. W swojej pracy mam styczność z nagością i uważam, że ludzkie ciało jest piękne. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie mamy jasnej granicy. W jednej sytuacji kobiece p----i przez ich właścicielkę uznawane są za miejsce intymne i jak się popatrzysz to molestowanie, za 5 sekund już można patrzeć, a za kolejne 5 już znowu molestowanie. Bo
  • Odpowiedz
@Wobbuffet: I powtarzam - opublikuj zdjęcia bliskich ci kobiet nago i dopiero później będziesz mógł wyzywać innych od hipokrytów, bo póki co jedynym hipokrytą tutaj jesteś ty. Dużo szczekasz, mało robisz.
  • Odpowiedz
@Issac: Od razu uprzedzam odpowiedź, że tak stanowi nasza kultura. Otóż trendy i kultura jest płynna i się zmienia. Osoby krótko trzymające się pewnych schematów są wypierane przez inne, bardziej otwarte co idealnie pokazują najbardziej plusowane komentarze w tym wątku. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby kawałek cycka (do którego w innej sytuacji walisz konia) powodował obrzydzenie.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe:

W jednej sytuacji kobiece p----i przez ich właścicielkę uznawane są za miejsce intymne i jak się popatrzysz to molestowanie, za 5 sekund już można patrzeć, a za kolejne 5 już znowu molestowanie.


Dopiero teraz napisałeś o co Ci chodzi. Zgadzam się, że patrzenie na c---i i oskarżanie o molestowanie jest nie w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wobbuffet: wiesz o co chodzi, ale nie przyznasz się.
Czyli rozumiesz ze chowanie cycka to wymyśl kulturowy i cywilizacyjny?
Kiedy pokazywanie części intymnych będzie ok?
Może defekacja publiczna do otworów też ma być ok? Trzeba iść do przodu, a nie siedzieć w tym zaściankowym myśleniu...
Rozumiesz ze świat nie jest 0/1 i coś co Ty uważasz za absolutnie w porządku innym może się nie podobać?
Ludzie mądrzejsi i bardziej kulturalni
  • Odpowiedz
Sprawa jest prosta jeśli kogoś to razi to znaczy że za mało czyta, ma zawężony światopogląd.


@yogi18: Pierdzenie, bekanie, smród i s--s to wszystko naturalne sprawy. Które z tych rzeczy w wykonaniu innych osób nie przeszkadzałyby ci podczas posiłku?
  • Odpowiedz