Wpis z mikrobloga

Ogólnie posiadanie książek na półkach świadczy o tym że ktoś się czymś interesuje. Sam mam książki które nie odzwierciedlają mojego światopoglądu, albo książki słabe, ale musiałem je przeczytać by się o tym przekonać. Dla mnie wątek dość głupi. Ludzie myślą chyba że jak ktoś kupi książkę (ghostwritera) Kaczyńskiego to się musi z nim zgadzać w stu procentach XD
No ale ja mam pół mieszkania książkami zawalone.+
Ojjj taak, pseudo intelektualny wysryw, niezrozumiały bełkot, nic nie wnosząca do życia seria książek, napisana przez przeintelektualizowanego Żyda, który uważa się chyba za proroka prawdy objawionej i kolejnego mesjasza (tak, mesjasza specjalnie z małej litery). Każdy kto się tym zachwyca jest ograniczony umysłowo i nie potrafi samodzielnie myśleć.
castover - Ojjj taak, pseudo intelektualny wysryw, niezrozumiały bełkot, nic nie wnos...

źródło: comment_1600085466s3g9YIkioI6Hyz6is6b0iw.jpg

Pobierz
Ojjj taak, pseudo intelektualny wysryw, niezrozumiały bełkot, nic nie wnosząca do życia seria książek, napisana przez przeintelektualizowanego Żyda, który uważa się chyba za proroka prawdy objawionej i kolejnego mesjasza (tak, mesjasza specjalnie z małej litery). Każdy kto się tym zachwyca jest ograniczony umysłowo i nie potrafi samodzielnie myśleć.


@castover: Mógłbyś jakies konkrety podać?
Ksiazka jest bardzo prosta (latwosc na poziomie Harrego Pottera), wiec nie rozumiem jak mozna nazywac ja pseudo intelektualnym