Wpis z mikrobloga

Gdy spojrzałem na twarz Majora w głowie pojawił mi się ostatni sezon Breaking Bad boży, i Walter White jak ukrywał się w Maine ( czy tam New Hampshire). Tutaj podobnie, samotny Majorek z pieniędzmi siedzi i już myśli tylko jak wróci pod brzózke w lesie ( jak Walter do Albequerqe ) a Mysio Krzysio zamknięty w szpitalu ( jak Jesse u gangu aryjskiego)
Czy to się tak skończy się? Czy to już końcówka dla jednego z naszych bohaterów - czyli Suchego narkomana
Czy to możliwe że się Major pierwszy się przekręci się?
#kononowicz #patostreamy
Mescuda - Gdy spojrzałem na twarz Majora w głowie pojawił mi się ostatni sezon Breaki...

źródło: comment_1599933369raUCy0uMmEe5eMdZywQIEH.jpg

Pobierz
  • 15
@Mescuda: Dwie sceny realizowane są na naszych oczach w jednym momencie. Krzysztof umiera pod respiratorem w szpitalu. Wiadomość o śmerci Krzysztofa dochodzi do Majora gdzie ten udaje się następnie do lateksa Slawka i zabija go w najokrutniejszy sposób za krzywdy wyrządzone szkolnej, a tym samym odkupuje Major swoje grzechy w oczach widzów.
Końcowa scena przedstawia majora udającego się do lasu i wspomina piękne czasy, wali bucha (złoty strzał) w nos śmiertelnego
@es-blumenfeld: Można jeszcze sobie wymyślić, że Pijomoczano jest Gale'm [drugi chemik], który pomagał Walterowi [Majorowi] przy początkach współpracy z Gusem. Potem został zabity ["odciął się" od uniwersum]. Naciągane, jak wszystko, ale można fajnie każdego gdzieś wcisnąć.
@Mescuda: tak naprawde to gus fring to typowy major bo ma zamontowane kamery w laboratorium. JA WEZME TE KAMERY ZABIORE I MNIE TU JUZ NIE BEDZIE #!$%@? KNURZE I BEDZIESZ SAM GOTOWAŁ