Wpis z mikrobloga

@m_silvus: zamiast podejść, zwrócić uwagę, to robisz napinkę i lincz na wykopie, jeszcze dostajesz same odpowiedzi przeczące twojej tezie xD. Typie zluzuj majtasy, to TYLKO intercity. Nie żadne Emirates.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Iskaryota: masz rację, mogłem jescze napisać o kolesiu co dwa rządy dalej pociąga z małpki od pierwszej stacji. KULTURA w narodzie leży ( _)
  • Odpowiedz
@m_silvus: Gościu je sobie śniadanie z Mc na Śniadanie a ktoś mu robi zdjęcie z przyczajki. Jak Ci nie pasuje to mogłeś jechać auto. Albo jak Ci to aż tak bardzo przeszkadza to zwróć uwagę a nie wylewaj swoje zale na niego na wykopie.
  • Odpowiedz
  • 29
@m_silvus

masz rację, mogłem jescze napisać o kolesiu co dwa rządy dalej pociąga z małpki od pierwszej stacji. KULTURA w narodzie leży ( _)


I co? Małpka też Ci śmierdzi? ( ͡º ͜ʖ͡º) noże dla odmiany zajmiesz się własnym życiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m_silvus: ile razy mi się zdarzyło, że miałem parę minut do odjazdu pociągu, w którym spędzę najbliższe kilka godzin. Jesli się nie jadło śniadania to niestety takie akcje jak szybkie zakupy w McD na wynos to jedyna alternatywa. Wars czasem jest, czasem nie ma, a człowiek głodny.
  • Odpowiedz