Wpis z mikrobloga

@sorek: w good loodzie też tak jest. Jakiś czas temu byłem po lody a w kolejce za mną dwie babki się wykłócały, która ma wejść następna. Jedna z nich była w zaawansowanej ciąży a druga taka przed 40 darła się, że ona jest osobą onkologiczną i jej się należy pierwszeństwo w zakupie lodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ma rak do priorytetu w kolejce po lody do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rodzer1223: no spoko, tam sa laweczki ale gitez. Tak sie zasmialem

@sorek: co śmiesznego jest w tym że słabszym , starszym, chorym , dzieciom czy kobietom w ciąży należy pomagać ?? W domu nie nauczyli cie żadnych cywilizowanych odruchów i zachowań ???

@sEB-q: jezu co za toxic. Zabawne bo nie widziałem takich rzeczy w innych miejscach typu lodziarnie czy cukiernie bardziej lekarze itp.

Dlaczego jie ma takiego znaku dla
Chodzi po prostu o to, że kobiety w ciąży nie mogą za długo stać w miejscu, bo mają bardziej obciążone serce, jak długo stoją to robi im się słabo.


@Pociongowy: @rozowy_dzban: @rodzer1223: protip: nie muszą w tym stanie łazić po lodziarniach i innych kolejkach. Szczególnie, że w takich miejscach z daleka widać, że stania jest na pół godziny.

No ale nasze społeczeństwo, jak komunizm, lubi rozwiązywać problemy, które samo
@Neko-chan51: inna sprawa, że można być w ciąży, a tego nie widać, i co wtedy, zaświadczenie lekarskie czy "na gębę"? Jak na gębę, to w sumie każda kobieta może się wpychać do kolejki, bo przecież nikomu nie musi udowadniać, że to trzeci miesiąc a nie wydęcie po kebsie (ciekawostka: za komuny faktycznie trzeba było mieć takie zaświadczenie, jak się chciało korzystać z przywilejów xd).

Ja rozumiem specjalną troskę o brzemienną, to