Wpis z mikrobloga

@pokywpokyw: Ale ujowy brelok. Ja bym się obraził. Jakie on ma zastosowanie poza siedliskiem kurzu i rozkładaniem się przez 500 lat? Odpisz im, że jak przyślą otwieracz do butelek albo choćby zapalniczkę, to przemyślisz temat.
  • Odpowiedz
Kiedy piszę te słowa masz 29 reakcji, z czego tylko dwie zarzucają fejkowość tego pisma. Strasznie to smutne, że 27 osób w życiu nie widziało pisma, które na poważnie dotyczyłoby żądania jednej osoby wobec drugiej, a jednak ośmielają się wypowiadać. Nigeryjscy książęta i agenci Netflixa będą wyciągać kasę jeszcze przez długie lata i to niezależnie o wieku adresata swoich fejków
  • Odpowiedz
@pokywpokyw: "kiedyś na początku mojego konta jakiś różowy pasek zaplusował mój wpis, to ja z ciekawości wszedłem w jej profil, patrzę, a tam jest mail na o2.pl no to wkleiłem w google i wyszukało jakieś forum dla kobiet na którym podała tego maila, patrzę dalej- jest jakieś zdjęcie kota, a że było podpisane jak te facebookowe to wyciąłem ciąg liczb ze środka i znalazłem jej profil na facebooku, z ciekawości
  • Odpowiedz
musisz byc dobra ameba umyslowa, ze cie znalezli


@jzs44: wszystko opisane w liście, kanał na youtube z imienia i nazwiska oraz jeszcze miejscowść XD, facebook otwarty dla wszystkich XD i jeszcze oznaczenie jego domu przez znajomego.

Po prostu ja #!$%@? xd
  • Odpowiedz