Wpis z mikrobloga

@solimoes: Można w 1 składzie pociągu. Czy jest jakaś dodatkowa opłata to nie wiem, nigdy nie kupowałem w pociągu, przecież w telefonie 3 kliknięcia i jest bilet online ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przewóz roweru w KM jest bezpłatny, w oznaczonych wagonach są wieszaki. I nie spotkałem jeszcze takiego pociągu KM, który by nie miał choć jednego wyznaczonego miejsca do tego.
@solimoes
Opłata za wydanie biletu w pociągu jest pobierana, jeżeli wsiądziesz na stacji gdzie czynna jest kasa biletowa - wynosi 6 zł. Jeżeli wsiądziesz w szczerym polu gdzie nic nie ma, przy zakupie biletu płacisz wyłącznie za bilet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@solimoes: w apce skycash możesz kupić, tylko jest taki myk, że musisz zdążyć przed odjazdem pociągu. Inaczej Ci nie pozwoli, nawet jeśli spóźnisz się kilka sekund ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Chyba, że to zmienili. Ale kiedyś się nacięłam :p
w apce skycash możesz kupić, tylko jest taki myk, że musisz zdążyć przed odjazdem pociągu. Inaczej Ci nie pozwoli, nawet jeśli spóźnisz się kilka sekund ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@kostniczka: zawsze można kupić bilet strefowy na KM, najczęściej nie wychodzą drożej

Czasem są odpowiednie miejsca na rower - zależy od składu.

@jan-kecam: w każdym składzie KM są miejsca na rower, nie ma składów bez strefy dla