Wpis z mikrobloga

Prawaki rozpaczają bo w Danii rodzi się coraz mniej dzieci, dla których życie będzie jednym wielkim pasmem cierpienia. Gdzie się podziała empatia tych zacietrzewionych pomyleńców? Co jest fajnego w tym, że zawsze będziesz trakowany/a gorzej, nigdy w pełni się nie usamodzielnisz, nie poruchasz, nie założysz rodziny?
Naszym moralnym obowiązkiem jest likwidacja cierpienia w zarodku.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #aborcja
Pobierz PreczzGlowna - Prawaki rozpaczają bo w Danii rodzi się coraz mniej dzieci, dla któryc...
źródło: comment_1599745969RqShCorhu6F16c0F7dzRW8.jpg
  • 108
jako tęczowy powinieneś się bardziej przejąć. Jeśli tylko ktoś odkryje metodę na wykrycie homoseksualizmu prenatalnie, to po kanałach będzie pływać więcej płodów jak szczurów. Gwarantuję ci to.


@MultikontoRumuna: No i co z tego? Jeśli rodzice mają zamiar #!$%@?ć dzieciakowi życie i traktować go jak szatański pomiot z powodu homoseksualizmu, to jak dla mnie dużo lepiej aby po prostu załatwić temat w ten sposób.
chcesz wyleczyć z zespołu Downa lub innych chorób genetycznych? XD


@mck14:

Jak wyleczyć zespół downa?


@JaniceIsNotFromHere:

Widzicie - wy macie problemy z głową, a rodzice was nie wyskrobali. Powszechnie wiadomo, że ta choroba jest nieuleczalna. > kiedyś jedna mirabelka opisywała swoje przygody z chłopakiem z rodziny z ZD. Gość ponad 20-letni z siłą odpowiadającą wiekowi, ale umysłem 3-latka. Niby wszędzie chodził z matką, ale ta nie umiała go przypilnować, ten
chcesz wyleczyć z zespołu Downa lub innych chorób genetycznych? XD


@mck14: dla poszerzenia wiedzy:

Terapia genowa stosowana jest do leczenia chorób dziedzicznych. Terapia genowa ma na celu usunięcie źródła, czyli bezpośredniej przyczyny choroby. Za pomocą terapii genowej leczone są obecnie najczęściej choroby genetyczne spowodowane mutacją jednego genu

https://www.medonet.pl/zdrowie,terapia-genowa---na-czym-polega-i-w-jakich-przypadkach-sie-ja-stosuje,artykul,1732076.html
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Winden: a ja dokładnie odwrotnie. uważam, że jeśli nauka daje nam szansę na wykrycie wady genetycznej odpowiednio wcześnie, to aborcja powinna być z automatu. +pomoc psychologiczna dla matki (ale PO zabiegu, a nie po to, żeby odradzać go).
dość jest nieszczęścia na tym świecie żeby jeszcze sprowadzać nowe.
już pisałem: mam taki przykład w bloku. koleś z downem nie ogarnia świata, ojciec zmarł, matka ledwo chodzi bo już stara jest. prowadziła
@PreczzGlowna: Najśmieszniejsze jest to, że z zakazem aborcji w Polsce jest jak z prohibicją w USA.
Aborcja jest powszechna w kraju, tylko zamiast płacić państwu za zabieg, płaci się bezpośrednio lekarzowi.
Jeszcze kilka lat temu wykonywana w szpitalu kosztowała trochę ponad 2k. Formalnie był to inny zabieg ginekologicznych z asystą anestezjologa i pielęgniarki.

Chyba tylko prawacki beton wierzy, że w kraju nie wykonuje się takich zabiegów.
Różne są przypadki chorych dzieci ale akurat aborcji ze względu na zespół Downa nie rozumiem. Przecież to nie są warzywka leżące w łóżku przez 60 lat, tylko w miarę sprawni ludzie z trochę mniejszym ilorazem inteligencji, więc jeśli ktoś ma siłę i chęci taka osoba się opiekować to czemu z góry skazywać go na unicestwienie w zarodku?


@Winden: nie masz pojęcia, o czym mówisz. Serio. Jesteś tak daleko od prawdy, że