Wpis z mikrobloga

Prawaki rozpaczają bo w Danii rodzi się coraz mniej dzieci, dla których życie będzie jednym wielkim pasmem cierpienia. Gdzie się podziała empatia tych zacietrzewionych pomyleńców? Co jest fajnego w tym, że zawsze będziesz trakowany/a gorzej, nigdy w pełni się nie usamodzielnisz, nie poruchasz, nie założysz rodziny?
Naszym moralnym obowiązkiem jest likwidacja cierpienia w zarodku.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #aborcja
Pobierz
źródło: comment_1599745969RqShCorhu6F16c0F7dzRW8.jpg
  • 108
ty to może nie wypowiadaj się na tematy, których nie rozumiesz..


@kt13: a ty najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem...

chcesz wyleczyć z zespołu Downa lub innych chorób genetycznych? XD


@kt13: to, że nie potrafisz przyswoić sobie treści prostego zdania, jest zatrważające...
@Nieszkodnik: "ty to może nie wypowiadaj się na tematy, których nie rozumiesz..

@kt13: a ty najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem...

chcesz wyleczyć z zespołu Downa lub innych chorób genetycznych? XD

@kt13: to, że nie potrafisz przyswoić sobie treści prostego zdania, jest zatrważające..."


-> ogromna część dyskusji dotyczyła Zespołu Downa, bo tego dotyczył pierwszy post, a ty "zapomniałeś" się do tego odnieść.

"chcesz wyleczyć z zespołu Downa lub innych
1. Terapia genowa nie jest stosowana jako leczenie prenatalne (jest zakazana na płodach),


@kt13: jest zakazana w Chinach? Na całym świecie?

więc jak się to ma do twojej wypowiedzi powyżej?


@kt13: normalnie. Ja się w ogóle nie odnosiłem do ZD, tylko całości wypowiedzi, którą w tym celu zacytowałem. To, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie moja wina. I tyle. To poniżej jest z artykułu 2008 roku; teraz mamy
@kt13: normalnie. Ja się w ogóle nie odnosiłem do ZD, tylko całości wypowiedzi, którą w tym celu zacytowałem. To, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie moja wina. I tyle. To poniżej jest z artykułu 2008 roku; teraz mamy 2020, jakbyś nie wiedziała...


@Nieszkodnik: jakbyś przeczytał zdanie dalej z tego artykułu to być doczytał "Przeprowadzone badania polegały na wprowadzeniu pełnej długości genu dystrofiny do modelowej myszy mdx." i że
nazywanie zespołu downa, zaburzeniami chromosomów


@Soojin21: to nie żadne zaburzenia chromosomów, to tylko jedna z orientacji chromosomalnych. Nie ma nic nienormalnego w posiadaniu dodatkowego chromosomu 21, tylko zacietrzewione umysły o XIX wiecznej mentalności tak mogą myśleć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
i że dalej nie mamy legalnej terapii genowej prenatalnej na ludziach/płodach


@kt13: no naprawdę, czytaj że zrozumieniem... Trzeba ci wszystko wytłuszczać?

To poniżej jest z artykułu z 2008 roku; teraz mamy 2020, jakbyś nie wiedziała...
Wielcy dwudziestoletni obrońcy moralności. Chcecie opiekować się osobami z ZD? To w podskokach lecieć do ZOLu. Jestem ciekawa, ilu z Was chodzi na jakikolwiek wolontariat. Naoglądaliście się "Klanu", gdzie hehe Maciuś robił precle i nic nie wiecie o tek chorobie. Alzheimer o wczesnym początku (u 90% chorych. Czy Wy widzicie, jak ogromna jest ta liczba? Powodzenia w zajmowaniu się osobą z Alzheimerem o wczesnym początku. Była na wkopie młoda dziewczyna, której babcia