Wpis z mikrobloga

Prawaki rozpaczają bo w Danii rodzi się coraz mniej dzieci, dla których życie będzie jednym wielkim pasmem cierpienia. Gdzie się podziała empatia tych zacietrzewionych pomyleńców? Co jest fajnego w tym, że zawsze będziesz trakowany/a gorzej, nigdy w pełni się nie usamodzielnisz, nie poruchasz, nie założysz rodziny?
Naszym moralnym obowiązkiem jest likwidacja cierpienia w zarodku.

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #aborcja
Pobierz PreczzGlowna - Prawaki rozpaczają bo w Danii rodzi się coraz mniej dzieci, dla któryc...
źródło: comment_1599745969RqShCorhu6F16c0F7dzRW8.jpg
  • 108
Co jest fajnego w tym, że zawsze będziesz trakowany/a gorzej, nigdy w pełni się nie usamodzielnisz, nie poruchasz, nie założysz rodziny?


@PreczzGlowna: W dzisiejszych czasach masz skrajnie #!$%@? nawet jak jesteś brzydki z racji globalizacji rynku matrymonialnego i kultu ładnych ludzi dużo większego niż jeszcze kilkanaście lat temu. A do rodzenia się genetycznie upośledzonych nie powinno się dopuszczać wcale, bo są tylko obciążeniem dla całego systemu i przy obecnej demografii w
eugenika jest starsza od faszyzmu


@Kon_Baltazar: Sparta says hi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam dzieciak mógł polecieć z klifu dwa razy w życiu. Raz przy narodzinach jak było z góry widać że nic z niego nie będzie i drugi raz jak miał 5 lat (albo 7, już nie pamiętam) z generalnie tego samego powodu. A to nadal nie jest najgorsze co #!$%@? spartanie, bo niejeden dzieciak wolałby
@PreczzGlowna jak dla mnie upośledzenie umysłowe to jedna z najgorszych rzeczy jakie mogą się dziecku przydarzyć.

@Winden tak się wydaje. Ponad połowa ma wady serca, często mają zaburzenia ukł. pokarmowego, więc wiele z nich od urodzenia ma poważne operacje, zmagają się z wieloma problemami zdrowotnymi i koło 40 niemal wszyscy dostają Alzheimera

@bartdziur jak byłem mały to maciuś z klanu był jedną z ważniejszych postaci, teraz praktycznie go nie ma, ciekawe dlaczego
@Kon_Baltazar ja nie pisałem, że jest odwrotnie. W historii najnowszej to hitlerowcy się nią interesowali mocno i mam dysonans, czy to byli prawaki czy nie, a może nastąpiła ewolucja i teraz są przeciwko... Te prawaki. Nie wiem, może jednak op to pedał i wrzuca podział prawo/lewo do każdego tematu, bo mózg mu w jednym wymiarze działa, niczym oś liczbowa
@PreczzGlowna: fragment artykułu stwierdza dwa fakty:
- urodziło się mniej dzieci z zespołem downa
- obrońcy życia uważają, że aborcje są eugeniczne
Ty je natomiast łączysz bezpodstawnie w związek przyczynowoskutkowy, którego nie wskazano w artykule. W dalszej części musieliby wykazać, że ciąże nienarodzonych dzieci z zespołem Downa zakończyły się aborcją. Równie dobrze po prostu mogło się urodzić mniej dzieci, a artykuł to clickbait.Strach patrzeć ile osób to plusuje.
@PreczzGlowna: No chwila no kurde no -,-
To jest kurde irytujące, że wszystko co takie turbo debilne jest podciąga się pod prawactwo i lewactwo, żeby wykorzystywać to w tej głupiej wojence Polsko-Polskiej. Naprawdę to jest już irytujące - co wchodzę na mikro to coraz większa antagonizacja, zamiast kurde prowadzenie jakiegokolwiek dialogu i tłumaczenie się, za każdym (tu wstaw przekleństwo na j) razem, że druga strona nie potrafi po ludzku rozmawiać. No
w Danii rodzi się coraz mniej dzieci, dla których życie będzie jednym wielkim pasmem cierpienia.

@PreczzGlowna:
Skąd pomysł o tym jednym wielkim paśmie cierpienia? Powiedziałabym, że jest raczej wręcz przeciwnie i osoby z trisomią 21 cierpią mniej niż przeciętny, teoretycznie nie zaburzony chromosomalnie osobnik...