Wpis z mikrobloga

@hermeusz: Zawsze kisne z tego tekstu xD może u Ciebie w klasie, bo w prawdziwym życiu każdy może Ci obrobić dupe i lepiej bądź na to przygotowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CommodoreCunt: różowe są do siebie milutkie, a za plecami obrabiają dupy. Niebieski jak #!$%@? niebieskiego to mu to mówi w ryj.


@hermeusz: jak kolega wyżej wspomniał, rzadko spotykane, I oczywiście wiem, że Ty tak robisz i każdy Twoj kolega tak robi no ale jednak nie wszyscy. No i często nie wiemy czy kogoś #!$%@? jeśli nam o tym nie mówi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zawsze kisne z tego tekstu xD może u Ciebie w klasie, bo w prawdziwym życiu każdy może Ci obrobić dupe i lepiej bądź na to przygotowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@messi456: coż, niektorzy jeszcze są w technikum wiec nie wymagaj od nich wiele
  • Odpowiedz
Zawsze kisne z tego tekstu xD może u Ciebie w klasie, bo w prawdziwym życiu każdy może Ci obrobić dupe i lepiej bądź na to przygotowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@messi456: Dlatego zawsze jak zauważyłem wśród znajomych gości, którzy tylko #!$%@?ł o kimś za jego plecami jaki to on/ona jest dziwna, a twarzą w twarz nigdy złego słowa nie powiedzieli, to ucinałem kontakt z taką jednostką.
  • Odpowiedz
@hermeusz: @CommodoreCunt: nie wiem, jak jest u facetów, ale dziewczyny faktycznie strasznie liżą sobie dupy (w przenośni ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nieważne jak brzydka by jakaś nie była, i tak zawsze dostanie od innych komplement, że "piękna". Dla mnie to straszny rak, bo po co utwierdzać kogoś w przekonaniu, że jest piękniejszy, niż naprawdę? Potem albo przychodzi rozczarowanie, albo rośnie kolejna roszczeniowa laska.

  • Odpowiedz
Niebieski jak #!$%@? niebieskiego to mu to mówi w ryj.


@hermeusz: tak tak, zawsze na 100% tak jest XD Faceci często się gorzej zachowują niż baby w tej kwestii...
  • Odpowiedz