Wpis z mikrobloga

Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła s---------o, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bubilibu: strasznie przykro czyta się takie rzeczy. Jedyne co mogę powiedzieć patrząc na tę sytuację z zewnątrz to "to nie Twoja wina". Łatwo mi to pomyśleć i napisać będąc poza tą sytuacją, ale na Twoim miejscu nie mam pojęcia jakbym to zniósł. Pewnie też by mnie męczyły myśli "a co jeśli to było wołanie o pomoc?".
Niech ponad miesiąc temu mój dobry kumpel pisał z naszą wspólną koleżanką z klasy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlenderCzester: bo ktoś się zabił, tragedia sama w sobie i dla rodziny a op pisze po internetach jakie ma zle samopoczucie z tego powodu ¯_(ツ)_/¯ no taki dyskomfort wewnętrzny, kłębek myśli niekomfortowy, straszne

@SpalaczBenzyny: tak właśnie jest. Nie masz prawa być smutnym bo inni mają gorzej. Tak samo z wyrzutami sumienia
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tez jak można mieć myśli samobójcze po zerwaniu

Ale co ty mi piszesz o jakimś zakochaniu


@crazykokos: dalej myślisz, że po co zacytowałem?

Jak jeden nie miał żadnej dziewczyny tylko go ze studiów w------i i miał innego
  • Odpowiedz
Mimo wszystko, nie ważne jak blisko byliście, to gdyby każda z Was zaproponowała tym gościom okazjonalne obciąganko czy coś, to dziś mogli by żyć. Także mimo wszystko każda z Was miała na ich życie realny wpływ.
  • Odpowiedz
@ostry_cien_mgly: przykro mi Mireczku, że takie coś Cię spotkało.
U mnie jest trochę w drugą stronę, bo moja mama to manipulantka emocjonalna i odebrałam od niej już tonę telefonów że ma raka i umiera, a kolejna tona jest o tym że coś mi przepisuje bo jak umrze to będzie dla mnie. Ciężko znaleźć złoty środek w takiej sytuacji niestety. Wspieranie jej cały czas jest mocno wykańczające i nie pozwala normalnie
  • Odpowiedz
@niemampomyslunannick: mam bliskie osoby, z którymi zdarza mi się nie rozmawiać przez miesiąc, bo nie potrzebuję pisać z kimś 24/7, żeby wiedzieć, że ta osoba dla mnie dużo znaczy.

Dlaczego zapomniałam odpisać? Bo była to wiadomość o treści "co tam", którą otworzyłam będąc w pracy. Nie uwierzę, że nigdy wam się coś takiego nie przydarzyło. Szczególnie pracując po 10h, mając dorosłe życie.

Dzięki za komentarze.
  • Odpowiedz