Wpis z mikrobloga

Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła s---------o, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli to, że pod wpływem emocji potrzebowałam się komuś wygadać


@bubilibu: Zadzwoń do znajomych, spotkaj się z nimi, pogadaj. Naprawdę wykopkowo to dobry pomysł?
Niedawno mi ojciec zszedł na raka, siedziałem w gronie przyjaciół a nie na wykopie. Polecam.
  • Odpowiedz
jak możesz porównywać pobicie lub g---t do samobójstwa? Samobójcy sami podejmują tę decyzję, a kobieta sama nie podejejmuje decyzji o przemocy wobec niej, nic głupszego nie mogłeś napisać?


@LilyOfTheValley: jak to jak?! Skoro tak jak pisała wyżej jedna różowa:
"słabe jednostki same się eliminują" i to jest jej zdaniem dobre zjawisko, to na takiej samej zasadzie ktoś eliminuje ciebie jako słabą jednostkę. Czego nie rozumiesz?
Facet był za słaby żeby przetrwać, strzelił samobója - klaszczemy.
Kobieta była za słaba żeby odeprzeć atak, ktoś ją zamordował
  • Odpowiedz
@bubilibu: nigdy nie bierz na siebie odpowiedzialnosci za nie swoje czyny, moj najlepszy kumpel z lawki sie powiesil,
mama po rozwodzie szantazowala wszystkich, ze "cos sobie zrobi", ostatecznie to nie ty podejmujesz decyzje, zawsze mozesz myslec, ze mozna bylo zrobic wiecej
  • Odpowiedz
@aaa_daa: jestem pewna na 100%. jak jestem chora to ide do lekarza i jestem zdrowa. nie jestem typem co sie uzala, lezy, placze. jak jest problem to natychmiast dzialam zeby go rozwiazac. ja placze moze raz na rok, serio. nie uzalam sie, tylko identyfikuje problem i natychmiast przechodze do roziwazania
  • Odpowiedz
Prawo silniejszego, prawo dżungli. Czego nie rozumiesz?


@Sarza01: nie widzisz różnicy między słaba psychicznie osoba, która SAMA się zabiła, a słabą fizycznie osobą, która chciała żyć ale ja ktoś zabił? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley jak mnie triggeruje to "słaby psychicznie"... To jest naukowe określenie? Jak ktoś nie ma ochoty żyć to musi bo inaczej będzie słaby psychicznie? Czy wyjątkiem jest jak umrze przez wstrzymanie oddechu siłą woli?
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: ja widzę i ja tak nie uważam jak napisałem.
Ale mówimy o prawie silniejszego. W takim wypadku po prostu silniejszy wygrywa, nie ważne czy w starciu z kimś czy z samym sobą, czyż nie tak?
Skoro, tak jak pisze wyżej jeden mądrala, słaby odpada i to jest dobre zjawisko, to co za różnica czy jest słaby psychicznie czy fizycznie? Nie ma różnicy. Prawo silniejszego.
  • Odpowiedz
w zwiazku to ja musze byc dominujaca i podejmowac ostateczne decyzje


@crazykokos: omg. Przepis na kłopoty xD
Lubisz pewnych siebie i lubisz dominować, nie kłuci Ci się to? Masz faceta który jest pewny siebie i jednocześnie siedzi pod pantoflem? Ciężko mi sobie to wyobrazić, no ale może faktycznie tak jest.
  • Odpowiedz
@aaa_daa: to nie jest określenie naukowe, ale jak ktoś nie chce żyć i nie ma instynktu samozachowawczego to nie jest zdrowym człowiekiem.

Samobójcy sami odejmują decyzję o śmierci? Tak po prostu zdrowa osoba pewnego dnia postanawia się zabić? Każdy chciałby żyć, ale nie każdy ma życie tego warte i jest w stanie to znieść. Nie wiem jak możesz być taka ograniczona, żeby tak pisać. Jak dziewczynę w domu latami gwałci
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley Owszem, przyczyną samobójstwa może być choroba, ale to może być też świadoma decyzja. Zmusisz kogoś żeby żył w bólu? Jakimikolwiek. Bo co? Dla jakiej wartości?
  • Odpowiedz
jestem pewna na 100%. jak jestem chora to ide do lekarza i jestem zdrowa. nie jestem typem co sie uzala, lezy, placze. jak jest problem to natychmiast dzialam zeby go rozwiazac. ja placze moze raz na rok, serio. nie uzalam sie, tylko identyfikuje problem i natychmiast przechodze do roziwazania


@crazykokos tak myślałem, rozpieszczona, głupia i niedojrzała. Nigdy nie miała poważnych problemów i dalej jak dziecko myśli, że jak jest problem, to
  • Odpowiedz
nie widzisz różnicy między słaba psychicznie osoba, która SAMA się zabiła, a słabą fizycznie osobą, która chciała żyć ale ja ktoś zabił? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@LilyOfTheValley ja p------ę, ty jesteś tak bystra, jak te 2 patuski. Myślisz, że ludzie się zabijają, bo po prostu są słabi psychicznie??? A nie przez rodzaj, liczbę problemów oraz chorobę?
  • Odpowiedz