Wpis z mikrobloga

Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła s---------o, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: ja miałem ziomka co miał tam problemy z dziewczyną i na jednej imprezie po kłótni z nią powiedział, że idzie się powiesić. Każdy to olał i potraktował jako żart.

Potem go znaleźli jak się ważył na przystanku. Typ był agresywny i zawsze miał problemy z emocjami.

¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zielonkanazawsze99: @NaopaK: nie stresujcie się wykopki bo@wam żyłka pęknie xd jak ktoś popełnia s---------o to to ta osoba jest problem. Jak do mnie daleki ziomek pisał zeby pogadac to pisał tez do 10 innych osób, w tym kuzyna i rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest tylko i wyłącznie decyzja tej osoby, ze sobie odbiera życie i tyle. Teraz to tylko ciało, już nic
  • Odpowiedz
@no_49: Może był po jakichś dragach. No chciał to zrobił to i tyle. Już go nie ma, mija rok dwa i każdy powoli zapomina, ze istniał taki osobnik i taka kolej rzeczy ¯_(ツ)_/¯
Jak kiedyś gadałam na ten temat ze znajomymi, to każdy znał jakiegoś chłopaka, który targnął się na życie z takiego czy innego powodu. Ale tak jak pisałam wcześniej- większość wcale nie z zawodów miłosnych
  • Odpowiedz
to była bardzo bliska osoba, skoro tydzień w ogóle się do niej nie odzywałaś


@niemampomyslunannick: Co w tym dziwnego? Czy np. dorosły facet ma codziennie dzwonić do mamy? I o czym ma gadać? Że był w pracy i zrobił zakupy? Zamiast dzwonić wolę co 2 tygodnie pojechać i wtedy możemy pogadać.
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: A co mam siedzieć i zamartwiać się, ze ktoś się zabił?xD jakaś obca osoba, która oprócz mnie pisała do 10 innych osób w tym rodziny? Może powinnam zebrać te 10 osób i powinnismy siedzieć w kołku i płakać? Ile wypada być smutnym i płakać ze się nie odpisało/nie pogadało? 3 dni wystarczy czy trzeba 2 tygodnie minimum być smutnym?xDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ka-rabin: rozmawiali o drobnostkach i o sprawach bieżących, jedyne co mogło sugerować w tej rozmowie że ma problemy to tekst że uczy się roli matki. Nic niepokojącego, poza tym wszystko wydawało się ok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: ja znam dwóch, znalazłem takich co się zważyli przez laski no ale racja, szybko się o nich zapomina. Dziewczyny też chyba szybko o nich zapomniały bo ułożyły sobie życie, wyszły za mąż. Świat poszedł do przodu.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@no_49: No i tak właśnie jest. O takich się szybko zapomina. Świat idzie do przodu. Mój znajomy miał depresje i napisał, ze chciał ze mną porozmawiać, sam na sam, w spokoju pogadac.
No napisałam ze potem, bo jestem zajęta.
Do Opki typ napisał „co tam” a ta się obwinia i przeżywa.
Trzeba się skupić na własnym życiu, najbliższych z własnego otoczenia i to się liczy. A nie się użalać, ze
  • Odpowiedz
Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła s---------o, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.


@bubilibu: nic by to nie zmieniło,może najwyżej te s---------o odwlekłoby się w czasie o tydzień albo miesiąc przy mega pozytywnych wiatrach. W tydzień nikt nie staje się samobójcą to jest kwestia tego co się u niego działo latami.
  • Odpowiedz
@bubilibu: współczuję, ale nic nie mogłaś zrobić. Mało kto planuje takie rzeczy, a jeśli planuje na chłodno to zazwyczaj decyzja już zapadła i ciężko to zmienić. To jest impulsywne - tyle, że wynika z problemów często nawarstwiających się latami. Nie jesteś w stanie powiedzieć czy było to wołanie o pomoc, czy nie miało nic wspólnego z tym, co się stało. Ale przede wszystkim to już nie ważne - nic nie
  • Odpowiedz
@bubilibu: nie ma za co, niestety sam to ciężko przerobiłem i to niestety z kimś bardzo mi bliskim. Jeśli chcesz pogadać to chodź na PW, bo widzisz co się tutaj dzieje i na pewno to nie pomaga. Kij z ludźmi bez empatii, nawet jeśli tacy mają łatwiej - ale to nie są dobrzy przyjaciele. Tacy ludzie nie zrozumieją jak to jest stracić część siebie. Przecież tu nie chodzi tylko o
  • Odpowiedz