Wpis z mikrobloga

Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła s---------o, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diamentovva: koniecznie o tym pamiętaj jak ktoś Ci da w mordę albo Cie zgwałcą. Po prostu byłaś za słaba.


@Sarza01: jak możesz porównywać pobicie lub g---t do samobójstwa? Samobójcy sami podejmują tę decyzję, a kobieta sama nie podejejmuje decyzji o przemocy wobec niej, nic głupszego nie mogłeś napisać?
  • Odpowiedz
Dlaczego zapomniałam odpisać? Bo była to wiadomość o treści "co tam", którą otworzyłam będąc w pracy. Nie uwierzę, że nigdy wam się coś takiego nie przydarzyło. Szczególnie pracując po 10h, mając dorosłe życie.


@bubilibu: mi się to zdarza ciągle, pamiętaj, że to NIE TWOJA WINA, miałaś prawo zapomnieć, a on i tak pewnie by się zabił, to był JEGO WYBÓR I JEGO DECYZJA.
  • Odpowiedz
Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła s---------o, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać.


@bubilibu:

odpisz jej teraz... nikt tego nie sprawdza, a ty poczujesz sie lepiej xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@crazykokos: szanuję dobry trolling, ale trzeba znać granicę. Już któryś raz wracam do tego posta, bo jednak mnie ruszył i widzę że masz dobrą zabawę przy przepychankach słownych z randomami. Normalnie miałbym to w dupie, ale trollowanie pod postem o samobójstwie jest zwyczajnie nie na miejscu i może mocno zranić przypadkowe osoby.

Baw się, ale bez ranienia innych
  • Odpowiedz
tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać

być może było to szukanie pomocy.


@bubilibu: No to urwa pomogłaś i jeszcze się chwalisz. Większego znicza kup, może odkupisz winę. xD
  • Odpowiedz
Dlaczego niektórych dziwi, ze bliskie osoby nie gadają tydzień? Przecież w pewnym wieku, jak każdy ma już swoje życie to nie jest nic zaskakującego. To nie gimnazjum, ze się pisze na czacie 24/7. Opko wyrazy współczucia, czeka Cię teraz ciężki czas, ale pamiętaj to nie jest Twoja wina


@somskia: jak ktoś do mnie pisze, to mu odpisuję wtedy kiedy mogę. Tego samego wymaga od innych ludzi, kiedy ja do nich
  • Odpowiedz
@joyko co to znaczy "spod znaczka H"?

jak możesz porównywać pobicie lub g---t do samobójstwa? Samobójcy sami podejmują tę decyzję, a kobieta sama nie podejejmuje decyzji o przemocy wobec niej, nic głupszego nie mogłeś napisać?


@LilyOfTheValley
W ogóle nie zrozumiałeś, o czym on pisze, a go krytykujesz. Jedna z tych
  • Odpowiedz
I oczywiście egoiści jeszcze sobie tłumacza, że nie odpisywanie przez tydzień, albo w ogóle jest normalne. Uwierzcie, że normalni ludzie tak nie robią. Jak się akurat nie ma czasu, albo po prostu ochoty, to się odpisuje kiedy się go znajdzie, to nie jest magiczna wymówka, że jak w danej minucie nie masz czasu, to już jesteś usprawiedliwiony do końca życia.
  • Odpowiedz
@nojasneurwa: jeśli to, że pod wpływem emocji potrzebowałam się komuś wygadać, bo czułam się okropnie z tym, co się wydarzyło i się obwiniałam, nazywasz chwaleniem się, to nieźle masz w głowie.
  • Odpowiedz