Wpis z mikrobloga

Chce przenieść sie z play do orange(internet i możliwe że numery), kiedy najwcześniej moge to zrobić(słyszałem o takim czymś że operator do którego sie przenosze może mnie "przejąć" przed końcem umowy)
poniżej info które mam dostępne na stronie play
Data podpisania umowy 24.09.2018
Data zakończenia umowy 14.12.2020
#play #internet #telefony #orange #swiatlowody
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Scynet: czekaj grzecznie do końca umowy. Przy przeniesieniu dajesz z końcem umowy u obecnego operatora. Inaczej zapłacisz karę za zerwanie umowy albo dostaniesz nowy numer tymczasowy w nowej sieci. Tylko po co??
  • Odpowiedz
@Ramone: chce jak najszybciej przenieść sie z powodu tego że Play ma średnio co drugi dzień problemy z internetem i mobilnym i stacjonarnym a bywały nawet epizody że przez 2 tygodnie internet pojawiał sie sporadycznie i mieli w to wywalone xD
  • Odpowiedz
@play_polska: zacytuje swoją wypowiedź dwa posty powyżej " Play ma średnio co drugi dzień problemy z internetem i mobilnym i stacjonarnym a bywały nawet epizody że przez 2 tygodnie internet pojawiał sie sporadycznie i mieli w to wywalone xD " ponadto od kilku lat jestem w play i dalej musze korzystać z internetu na karte bo nic nie ruszyło sie w tej kwesti w mojej okolicy
  • Odpowiedz