Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc tak. Może to dziwne ale mam trochę mieszane uczucia. Jestem ze swoją dziewczyną od roku i to idzie z ogromnym tempem, wszystko do przodu. Planujemy przeprowadzkę. Tzn już była rozmowa abym to ja się wprowadził do niej(Do jej domu rodzinnego ). Trochę mi dziwnie z tą sytuacją. Kocham ją, ale wyobrażenie mieszkania z nią i jej rodzina trochę mnie przeraża :). Co o tym sądzicie? Podjelibyście taki krok do przodu na moim miejscu? Ps. Rozmowa z jej rodzina już była i przedstawiliśmy nasze plany. Oni to akceptują.

#przeprowadzka #decyzja #zwiazki #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5650368679b6c666e7b121
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
A więc tak. Może to dziwne ale mam ...
źródło: comment_159957690282s2wMpmxePTctGSg5l7wt.jpg
  • 9
PustyŁobuz: Jak czytałem ten wpis, to nasunęło mi się na myśl właśnie to, że to #!$%@? pomysł - @Kowixx dlaczego ty tak sądzisz? Ciekaw jestem jak to z perspektywy dziewczyny wygląda. Przechodziłaś to i wiesz z autopsji to zły pomysł? Ja jako niebieski czuję się jak wykastrowany zawsze jak siedzę u teściów dłużej niż 3 dni i nie wyobrażam sobie z nimi mieszkać, mimo, że bardzo ich lubię ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: Dużo zależy od tego jak dogadujesz się z przyszłymi teściami, oraz jak duży metraż mają. Znam wiele par które wprowadziły się do teściów i żyją bardzo dobrze. Znam też niestety kilka co się wprowadziło i nie dogadywało z teściami, głównie przez straszną upierdliwość i wtrącanie się we wszystko tych drugich.

Jeżeli masz z nimi dobry kontakt, przebywałeś u nich może po kilka dni nawet i nie wchodziliście sobie na łeb