Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motokate: niee, regularnie okna otwierane, krurze też staram się regularnie wycierać. 6 narożników/ kątowników, kilka śrub i klej montażowy. Półki kupione gotowe w budowlanym. Godzina roboty i gotowe
@lenvrt ja byl postawił na drewniane polki z przyprawami. Zajebsite przelamanie, mega praktyczne i obecnie modne.

Inne bardziej szalone rozwiazanie to tafla zmatowialego szkla pod ktorym beda swiecily lampy imitujace okno. Na to firanka i zaslony. Brzmi glupkowalo ale daje to bardzo fajny efekt okna i jasnosci. Kiedys Szelągowska w programie to pokazywala
Pobierz Podlaski_warmianin - @lenvrt ja byl postawił na drewniane polki z przyprawami. Zajebs...
źródło: comment_1599572716CcfuIXF4nDdSj9LhWQ0y7k.jpg
@polancky: no takie hop siup to to nie jest xd
Ale w sobotę będę miał kominiarza i jedną szafkę będę musiał tymczasowo zdemontować żeby dostał się do kratki wentylacyjnej i wtedy postaram się
@lenvrt: ładne dwie drewniane półeczki, na dolnej przyprawy w słoiczkach zamykanych na klips, na górnej przyprawy w doniczkach (bazylia, mięta, oregano, pietruszka) dla przełamania zielonego dałbym dla picu po środku wrzos/lawendę ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lenvrt: poloz na tych szafkach kij bambusowy w miare gruby i powies na nim troche roslin albo jakies papryczki suszone czosnek co tylko chcesz. Polecam rosliny pnace, puszczasz wtedy je po sznurku na kijek
@lenvrt: Dobra bądź co bądź liczyłem na maks 5 propozycji, nie 55. Dziękuję wszystkim za pomoc, pomogliście już wystarczająco ( ʖ̯)
@THE_FIV: @Villthuriss: @akNe: @Podlaski_warmianin: @ejenes: @ChacharZWarszawy:
Co Wy z tymi przyprawami. Większości przypraw nie powinno się trzymać na świetle ani w torebkach, bo tracą swoje właściwości. Pojemniki powinny być nieprzezroczyste i szczelnie zamknięte. Nie powinno się ich też trzymać blisko kuchenki i zlewu ze względu na parę, ciepło i wilgoć. Na taką półeczkę to tylko dla ozdoby coś, ewentualnie młynek z całymi ziarnami (np. pieprz, kolendra)