Wpis z mikrobloga

#leki #narkotykizawszespoko #depresja
#!$%@? diabeł mnie podkusił i w porannym #!$%@? #!$%@?łem rano przed robotą #!$%@? gowno Citabax z citoprazolem.

I jak mi po dwóch godzinach dysocjacja wjechała to do teraz się tak #!$%@? czuję.
Dosłownie jakbym jakiegoś pixa zarzucił albo to gimboćpanie DXM. Tyle że bez żadnych pozytywnych efektów powyższych. Nie polecam 1 na 10
Jak po jednej jedynej tabletce SSRI czuje się tak #!$%@? to nie wyobrażam sobie jakąkolwiek dłuższą terapię tym
  • 13
@10129 wiem że przechodzi po parunastu dniach ale nie mógłbym nawet dwóch tygodni wytrzymać tego uczucia. Nie wiem czy brałeś kiedyś MDMA albo Dekstro, ale to co od rana czuję to właśnie to uczucie.ktore człowiek czuje jak wszystkie pozytywne efekty zaczynają mijać i pozostaje tylko taki szczekoscisk i uczucie wewnetrznego napięcia połączone z dyskomfortem. Dysocjacja się chyba na to mówi
@10129 nie nie, z antydepredzntow kilka lat temu miałem przepisana sertraline i była super. Żadnych efektów ubocznych i co najważniejsze - działała. Nie potrzebuje już antydepresantow i ich nie biorę, ten citabax który wziąłem nie jest mój, po prostu wziąłem jedną tabletkę myśleć że może mnie trochę wyluzuje. A to mnie strasznie spielo
@loker125: bez przesady z tym benzo czy neuroleptykami. Skutki uboczne zwykle nie utrudniają funkcjonowania w jakiś mocny sposób. Prędzej w zestawie będzie hydroksyzyna, niż benzo, które powinno być brane doraźnie. Nie wiem jak wygląda korelacja skutków ubocznych SSRI i neuroleptyków w praktyce, ale, teoretyzując, nie brzmi to jak pomocne połączenie.

@10129: inhibitorem wychwytu zwrotnego nie jest, ale warto wspomnieć, że hamuje metabolizm katecholamin i serotoniny.
@SalomonTR: pisze z własnego doświadczenia gdzie z początku magik do ssri dawał trazodon, pregabe i nitra na noc który później zmienił na mirtagen :) i żadnych skutków ubocznych nie odczuwalem przy tym zestawie, że poza tym hydro to tylko słabo uspokajająca antyhistamina
@loker125: ciekawe połączenie. Trazodon dostałeś na sen razem z nitrazepamem? Trazodon na co dzień, a nitrazepam doraźnie, czy jak? I to samo pytanie mam o trazodon i Mirtagen. Opisz konfigurację, jeśli chcesz, zaciekawiłeś mnie.
Co do hydro, to właśnie o to chodzi. Nawiasem mówiąc, to myślę, że ten lek jest przeceniany, ale nie jest bezużyteczny.
@SalomonTR: trazodon od dawek 1/3 tabletki ile tam mg nie pamiętam razem z nitra na sen, owszem nitra doraźnie w sumie 1 opakowanie zjadłem ale miałem powiedzmy dalej problemy z wybudzaniem się i dał mi mirtagen do trazodonu bo jak wiadomo to konkretny #!$%@?. Brałem pregabe w dzień więc nie czułem braku nitra. No a tak to wiadomo z rana setra, że doszedłem do 100 i w dzień pregaba. Po 3