Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec

I co tam @Michael_Proteins twój płacz a którym mnie obrazales spadł z rowerka? XD dziwne ze ma czelność pouczać mnie typ, którego nick i avatar biją we właściciela wykopu #bekazpodludzi #przemcel


Zadawać pytanie komuś, kogo zablokowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tak, osiągnięcie życiowe - zgłosić do moderacji wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z takim niskim IQ musi Ci się żyć świetnie - nawet nie zwrócisz uwagi, że nie powinieneś robić loda niemcowi kiedy wręcza Ci wypłatę za dobrze umyte talerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale... jak już wypolerowałeś dobrze talerz, to i gałkę możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ten tekst "nic i avatar biją we właściciela wykopu" - Mentalność niewolnika widzę siedzi mocno, nic dziwnego, przez lata u niema musiałeś się przyzwyczaić do "mordy w kubeł i #!$%@?". Żal Cie typie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
@Amerykanski-Naukowiec: Najwyraźniej nie potrzebuję dorabiać i uciekać za granicę żeby żyć jak człowiek U SIEBIE. Pucuj dalej berła szwabom i chwal się jak wspaniałe masz życie - tylko szkoda, że część z niego to dzielenie życia przemcela.
No i nie zapomnij zgłosić do moderacji, że zły człowiek z "takim" nickiem i avatarem Cię obraża. Nigdy Cię nie szanowałem, ale teraz to już Tobą gardzę, niewolniku ( ͡° ͜ʖ ͡
@Amerykanski-Naukowiec: A niby któremu Mirkowi tak pisałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma tutaj drugiego takiego #!$%@? jak Ty. Zwykły łańcuch pokarmowy, dla Ciebie przemcel jest śmieszny/załosny itp. , a dla mnie Ty - podczłowiek śmiejący się z przygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spokojnego dnia. Pucuj berła niemcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Amerykanski-Naukowiec: Tak się zastanawiam...
-Jesteś Niemcem z urodzenia
-Mieszkasz w Niemczech
-Masz niemieckie imię i nazwisko
-Gardzisz p0lskością

Po jaką cholere siedzisz na polskim serwisie i gadasz z Polakami zamiast robić to samo na jakimś niemieckim odpowiedniku Wykopu?
Ps. Dobrze mówisz po polsku jak na Niemca. Wychowywałeś się w Polsce czy w Niemczech?
A ty po jaką cholerę płaczesz o tym jak to rynek martymonialny jest beznadziejny, bez kwadratowej szczery nie podchodź, zamiast zdobyć kobietę swoich marzeń?


@Amerykanski-Naukowiec: Nigdy nie płakałem z tego powodu, a jedynie opisuje sytuację ( ͡º ͜ʖ͡º) Moja kobieta marzeń nie wiem czy w ogóle istnieje. A jestem do tego stopnie aspołeczny, że nawet nie wyobrażam sobie dzielenia życia z kimś. I nie jest mi
@Amerykanski-Naukowiec: ale cię typie wyjaśnili, ja #!$%@? każdy wie że jesteś chorym psychicznie mitomanem a ty dalej #!$%@? te swoje urojenia xD
nawet na wykopie nie ukryjesz że jesteś przegrywem którego w prawdziwy życiu każdy tyra jak robaka xD
ty po jaką cholerę płaczesz o tym jak to rynek martymonialny jest beznadziejny, bez kwadratowej szczery nie podchodź, zamiast zdobyć kobietę swoich marzeń? No właśnie. Bo możesz:) skończyłem w Niemczech odpowiednik szkoły podstawowej, potem matka bardzo chciała żebym wrócił na pare lat do polski i zrobił polską maturę (ustny z polskiego zdałem na 100%). Znam oba języki biegle, w życiu codziennym rozmawiam tylko po niemiecku, siedze na wykopie tez po to by