Wpis z mikrobloga

  • 145
Jaki to człowiek potrafi być głupi.
Byłem z dziewczyną przez 4 lata. Od 4 lat przestałem dbać o siebie, spaslem się ponad 30 kg, stałem się cholernie leniwy.
Przez 4 lata obwiniałem wszystko i wszystkich tylko nie siebie. A to praca siedzącą, a to depresja która stwierdzono mi już kinkanascie lat temu, a to brak motywacji, a to brak kolegi na siłownię, a to k---a inne bzdedy. Ale teraz wiem, że to ja... To jest k---a tylko moja wina jak z------m sobie życie.
Potem człowiek budzi się w wieku 23 lat gdzie z przystojnego wysportowanego chłopaka z dziewczyną przeradza się w uzależnioną od alkoholu kupę grubego gówna.
Przez 4 lata byłem królem imprez, stawiałem kolejki, piłem i jadłem bez umiaru. Żartowałem sobie ze swojej nadwagi i byłem tym śmieszkiem. Aż spostrzegłem, że wszyscy mnie lubią, ale nie pozostał już nikt kto mnie kocha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #depresja
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@V3ntu czyli równocześnie miałeś depresję i byłeś śmieszkiem. Takie coś powinny zobaczyć wszystkie Grażyny które uważają że jak ktoś jest uśmiechnięty to nie ma depresji a jeśli jest smutny to na pewno ją ma ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@szynszyla2018 oczywiście, depresja ma mało wspólnego z moim charakterem. Bardziej to się objawiało prokrastynacją i bardzo niską samooceną.

@myszka_szara @szalonyonanista @boctok @klcn123 @tryboluminescencja
Wiedzę o siłce mam i wiem na co stać mój metabolizm. Mam nadzieję, że zobaczymy się za pół roku na tagu #pokazforme
A jak nie to @lapserdaq może przysyłać śmieciarkę xd
Jeszcze raz dzięki kochani za wsparcie. Niby obcy ludzie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@boctok niee, kiedyś schodziłem z 90 do 78 i mi się udało. Tylko jak poczytałem o efekcie jojo i obwisłej skóry bo zbyt szybkiej redukcji to zrzucałem to pół roku ze strachu przed tym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ok zatem działaj tylko z głową tak abyś nie rzucił tego za tydzień bo coś tam


@boctok: mam na koncie między innymi zrzucenie 25 kg w pół roku, więc wiem z czym się to wiąże.
  • Odpowiedz
@boctok: A bardzo fajnie, waga leci w dół. Zacząłem ogólnie moją przygodę z redukcją już jakieś 1.5 miesiąca temu. Teraz patrze na wagę a tam już ze 122.5 spadło do 114. Zacząłem ćwiczyć na siłowni. Z dnia na dzień obserwuje nawet wzrost około 5%, ale może to przez poprawienie techniki. Byłem u fryzjera, znalazłem mieszkanie a dziewczyna powiedziała, że widzi jak się staram i może coś jeszcze z tego będzie
  • Odpowiedz
@boctok: Moje bmr to około 2200 więc przy trybie życia takim jakim mam, czyli siłownia 3-4 razy w tygodniu i spacerki po 15k kroków staram się zjadać te 2500 kcal. Raz jest mniej ale nigdy nie przekraczam. Jeżeli chodzi o białko, tłuszcze i węgle to się tym nie przejmuje. Staram się jeść produkty wysoko białkowe i uzupełniać deficyt białko wpc 80. Ograniczyłem mięso czerwone i wyeliminowałem cukier z diety. W
  • Odpowiedz
  • 0
@V3ntu jeżeli dobrze się czujesz i waga spada a nie glodujesz to jest ok. Ja trochę przesadziłem z redukcja i że 110 spadło do 70.
  • Odpowiedz