Wpis z mikrobloga

  • 145
Jaki to człowiek potrafi być głupi.
Byłem z dziewczyną przez 4 lata. Od 4 lat przestałem dbać o siebie, spaslem się ponad 30 kg, stałem się cholernie leniwy.
Przez 4 lata obwiniałem wszystko i wszystkich tylko nie siebie. A to praca siedzącą, a to depresja która stwierdzono mi już kinkanascie lat temu, a to brak motywacji, a to brak kolegi na siłownię, a to #!$%@? inne bzdedy. Ale teraz wiem, że to ja... To jest #!$%@? tylko moja wina jak #!$%@? sobie życie.
Potem człowiek budzi się w wieku 23 lat gdzie z przystojnego wysportowanego chłopaka z dziewczyną przeradza się w uzależnioną od alkoholu kupę grubego gówna.
Przez 4 lata byłem królem imprez, stawiałem kolejki, piłem i jadłem bez umiaru. Żartowałem sobie ze swojej nadwagi i byłem tym śmieszkiem. Aż spostrzegłem, że wszyscy mnie lubią, ale nie pozostał już nikt kto mnie kocha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feels #depresja
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@V3ntu: miałem podobnie. Kiedy wszystko mi się zawaliło - straciłem zarówno narzeczoną jak i pracę - to odechciało mi się żyć. Chciałem zdechnąć, nie obudzić się rano. Nie chciałem jeść, nic już nie sprawiało radości, nawet rzeczy które wcześniej kochałem. Tym sposobem zjechałem z wagą, potem wróciłem do treningów i robię formę lepszą niż wcześniej. Ale co z tego jeśli to mi jej nie zwróci?
@Zales360 myślę kolego że trzeba iść dalej. I tak ogromny szacunek, że z poziomu głupiego gadania zacząłeś działać. Będzie dobrze, zobaczysz ()
To ja cię motywuje abyś zrzucił 1 kg tygodniowo


@boctok: ja podejmuję ten challenge, bo się spasłem przez lato i wracam do trochę większego dbania o siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)