Wpis z mikrobloga

Taki mały Babel biegał po stacji benzynowej w Emilianowie (lotos) i wąchał oraz zaglądał w każdy samochód jakby ktoś go wyrzucił, a on szukał swojego pana...

Niestety byłem na dwóch kołach i nie miałem jak zabrać... Strasznie był skołowany :(

#piesel #pies #zwierzaczki #bida #wykopefekt #polska #warszawa #radzymin

Mam nadzieję, że jestem w błędzie.
L.....m - Taki mały Babel biegał po stacji benzynowej w Emilianowie (lotos) i wąchał ...

źródło: comment_1599339339QkoZafBzHlPNFRdlypdsNu.jpg

Pobierz
  • 5
W takich sytuacjach mam zawsze wiarę w karmę, że właściciela kiedyś spotka to samo. Dzieci wyrzucą go z domu, albo wyląduje w domu starców, że zostanie sam na świecie jak ten pies. I wtedy może gdzieś w tyle głowy zaświta mu ile zła zrobił w życiu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dość daleko więc nie pomogę ale dam plusa by więcej osób zobaczyło posta i może jakos uda się
@markhausen: ja mam w domu psy: z drogi jak ktoś #!$%@?ł szczeniaki, psa z lasu. Przywiązana bida z ponad 50 kleszczami i porozbijana strasznie, psa, który się u nas zjawił znikąd. Wszedł, ściągnął koc który był wywieszony i się w niego zawinął i jednego psa mamy z normalnego domu. Nie kumam jak można #!$%@?ć zwierzę. Takiego właściciela bym #!$%@?ł. Jednego #!$%@?łem tak, że trzonek od łopaty złamałem. Od tych co na