Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
#przemcel
Ej mordy z tagu #przegryw wytłumaczcie mi jedna rzecz. Za swoje niepowodzenia oskarżacie wszystkich na około, bo przez wszystkich jesteście wyśmiewani, a jak jeden z was próbuje coś zrobić w życiu i wychodzi przed szereg to nie kto inny jak wy #!$%@? mu najbardziej. Przecież przemcel nawet w połowie nie doznał tyle upokorzenia ze strony Julek, Oskarków, Chadów od osób z wykopu. Jak kończył 30 lat to tutaj było święto, że chłop kończy 30 i jeszcze nie poruchał xD
BELM0ND0 - #przemcel 
Ej mordy z tagu #przegryw wytłumaczcie mi jedna rzecz. Za swoje...

źródło: comment_15993088127Qpgc8x3ZJRPjxSV9gLHBq.jpg

Pobierz
  • 15
@BELM0ND0:
wszystko co zrobił nic mu nie dało bo wygląda tak samo (jeśli nie gorzej) jak przed tą swoją "przemianą". Zresztą my się nie śmiejemy z wyglądu przemka tylko z tego co robi, np. kupuje batony proteinowe za 9zł zamiast załatwić sobie aparat na zęby albo spłacić komornika

Przecież przemcel nawet w połowie nie doznał tyle upokorzenia ze strony Julek, Oskarków, Chadów od osób z wykopu

taaa...
m.....0 - @BELM0ND0: 
wszystko co zrobił nic mu nie dało bo wygląda tak samo (jeśli ...
@Dykto13: Przeciez non stop jest wrzucona jego sama morda w #!$%@? niekorzystnej perspektywie albo przerobiona i non stop z tego powodu jest ciśnięta beka. Może przesadziłem z tym że wygląd to główny czynnik czemu chłop znalazł się na wyk0pie. No ale jednak jego specyficzny wygląd gra tutaj też sporą role i gadanie że nikt się z wyglądu nie śmieje tylko z samego z zachowania jest po prostu kłamstwem, bo non stop