Wpis z mikrobloga

rozmawiałem z Pawłem z Wawy zhodził się będę mógł coś wynająć żebym tam robić lajty, dziś szykuję się na lajta rozmawiałem ze Sławkiem, za sierpień 500zł podatku, wczoraj był Krzysztof w szpitalu nie został bo stan jeszcze dobry, wczoraj była petarda ale była wychwycona nie było widać następne kamery będą na ciepło, tak robicie to trzeba szkodzić wam, będzie zakaz wstępu, młodzież wymyślają dziwne rzeczy, pójdę se na obiad doładowanie kupię, ta kunduktorka pokazywała swoje ciało ona jest za tłusta krowa, sama powiedziała że alkoholiczką jest, ja z takimi nie chcę mieć kontaktu, jak jedzie w pociągu to do kibla idzie setkę i chlup hehe kunduktorka, (ucisza Krzyśka), jakbym chciał czy mógł pojechać do Łomży do Gośki, dosyć mam nagrywania czeka się pieniądze miesiąc czasu, podatek prawie 500zł zus 606 to już 1100 to muszę lajta robić bo się nie wyrabia żeby mieć na bułki do Zodiaka 3x w tyg wydać 30zł, wy tylko szkodzicie i macie radość, rodzice dają wam pieniądze na rozrywkę, ja na dyskoteki nie chodzę, skromne moje życie, jakbym miał ślicznotkę to ja trochę ona trochę i do czegoś można dojść, widzowie dwa kole (pokazuje desperados), jak chcecie coś dla Krzysztofa to woda niegazowana niesłodka, żeby Gośka zastanowiła się nie blokuje ty jesteś tam ciężko mieć z tobą kontakt, sama mówiłaś wsiądź w pks przyjedź to się poznamy, takiego czegoś może nie być, kobieta ładnie wygląda zadbana i zarobiona z pracownicami, my nie wiadomo o czym nie marzymy tu nie chodzi o seks o przyjaźń, bajerować przyciągnąć kobietę do łóżka przelecieć i odsunąć
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - rozmawiałem z Pawłem z Wawy zhodził się będę mógł coś wynająć żebym tam rob...
źródło: comment_1599300417aALvuBsqqZuNi3qNXCp61S.jpg
  • 9