Wpis z mikrobloga

Cześć ʕʔ
Fantastycznie, że zgłosiło się tylu chętnych, a szczególnie cieszą nas wszyscy nowi uczestnicy, którzy wcześniej nie grali na mirko.
Od razu Was proszę, żebyście bardzo śmiało atakowali mnie w sytuacjach, w których będziecie mieli jakiekolwiek problemy, czy wątpliwości związane z tym collabem. Jestem dostępna prawie stale i odpisuję w miarę szybko.

Będziemy potrzebowali krótkiego przerywnika video (bez dźwięku) długości 13 sekund. W poprzednim collabie @Adry420 nagrał bardzo fajny film z powrotem do domu, odłączaniem i odwieszaniem gitary i otwieraniem piwa. @Necrosadist też przygotował super przerywnik memowy. Kto ma pomysł na kolejne takie nagranie i miałby ochotę je przygotować tym razem? To może być coś luźno związanego z tematem gitar, muzyki albo mirkobloga.

Przypadające każdemu przedziały czasowe i instrukcje co i jak nagrać, znajdziecie w komentarzach. Wymagane będą:
1) nagranie audio samej gitary w formacie wav z ciszą od 0:00,
2) nagranie video z kompletnym dźwiękiem (podkład + gitara).

Gotowe nagrania wrzućcie do netu (np. Wetransfer, dysk Google, Dropbox) i prześlijcie mi linka na pw. Albo mailem, jak Wam wygodniej. Mail do nas mirkojams@gmail.com. Na przesłanie nagrań macie czas do 13 września, czyli do końca przyszłego weekendu. Dobrej zabawy!

#mirkojam
  • 59
  • Odpowiedz
@dinkum: Poproszę jeszcze dzień lub dwa jak można. Miałem wielkie zamiary zrobić wszystko w weekend, natomiast jakieś dziwne tematy rodzinne typu komunia w sobotę i koncert Chylińskiej wczoraj sprawiły, że zwyczajnie nie dałem rady. Nie żebym nie wiedział o tym, co się wydarzy ale wszystko przeciągnęło się w czasie do granic możliwości. W każdym razie zgłosiłem się i słowa dotrzymam, bo zawsze dotrzymuję. Z góry dzięki wielkie za wyrozumiałość. Różowa
  • Odpowiedz
Do 20 września czekamy na ostatnich uczestników, którzy nie dali rady się nagrać w terminie. Jeżeli ktoś z już "zaliczonych" będzie chciał coś zmienić w swoim nagraniu, to śmiało możecie przesyłać nowe wersje do końca tygodnia. Bez pytania.
  • Odpowiedz
@dinkum: troche sie poddalem, nie potrafie sobie poradzic z nagraniem. Wzmacniacz caly czas burczy, oddalem ojcu elektronikowi zeby rozkrecil i jutro moze odda. Do tego trudny tydzien w robicie. Uczciwue bedzie jak zrezygnuje i nie bede marnowal czasu wszystkim pozostalym.

Postaram sie naprawic bledy i przygotowac lepiej na kolejna edycje. Bardzo kibicuje, zebyscie zmintowali cos super, z checia poslucham :)
  • Odpowiedz
Hej. Wiem, że niektórzy się niecierpliwią. Ja też, nawet bardzo. Ale nadal brakuje dwóch nagrań ()
  • Odpowiedz
@msnrc: też tak myślę. Jeżeli zrobimy kolejny collab, to na innych zasadach, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Przede wszystkim z podkładem, w którym fragmenty można dowolnie ustawiać, np. dać dwa fragmenty numer 1 po sobie bez problemu.
  • Odpowiedz
Hej :)
Dzięki za cierpliwość. Muszę Wam powiedzieć, że było z tym bardzo dużo roboty i pojawiły się różne nieprzewidziane okoliczności i problemy. Robienie collabu 30 gitarzystów to jest jednak spore wyzwanie.
Nie uda się nam opublikować go w ten weekend, chociaż bardzo się staraliśmy z @Czarnoksieznik. Ostatnich parę dni to była walka z czasem. Pokonała nas moja kompletna amatorszczyzna w temacie montażu video.
Dobre wiadomości są za to takie,
  • Odpowiedz
Cześć ʕʔ
Właśnie skończyliśmy z @Czarnoksieznik prace nad collabem. Dzisiejszej nocy przyda się nam bardzo dodatkowa godzina.
O ile net albo youtube się nie zbuntują, to zapraszam Was na premierę koło 18:00. Bardzo dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Dla mnie organizacja kolejnego collabu to była ponownie duża przyjemność. Mam nadzieję, że jeszcze to powtórzymy.

@Anhed, @BluesBeast, @cadmus, @chemiorro,
  • Odpowiedz