Wpis z mikrobloga

Cześć ludziska. Szukam piosenki z pokemonów o tytule „Ty i ja i pokemon” w wykonaniu Katarzyna Metza, Patrycja Piękoś i Robert Kalicki. Piosenka oficjalnie nigdy nie ujrzała światła dziennego ze względu na porzucenie planów wydawniczych. Nie mniej jednak z moich dotychczasowych poszukiwań wynika, że trafiła kiedyś do sieci. Okazjonalnie poszukuje jej od 7 lat. Jest ktoś w stanie mi tutaj pomóc, ewentualnie podzielić się jakimś materiałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mp3 #muzyka #szukampiosenki #pokemon
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ajamamrogi: *znaleźć, popraw się, sam kiedyś szukałem piosenek z tej płyty niewydanej, mi najbardziej zależy na Pikachu (I choose you) po polsku w całości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ajamamrogi: Kilka dni siedziałem w necie szukając informacji, na forach ludzie pisali o tym, że mają jakieś piosenki, niestety jak napisałem do nich to nie było odzewu lub jak był to pisali, że nie mają. Wiele informacji przepadło na zawsze, bo fora pozamykali. Nawet podobno na YT były te piosenki, ale szybko je zablokowali. A co do piosenki której szukasz, to była względnie dość łatwo dostępna, bo była na płycie https://www.discogs.com/Various-News-22002/release/3361509
Także szukałem tej piosenki baaaaaardzo długo. Mało tego płytę o której wspomina @krykoz miałem odnalezioną już prawie miesiąc temu na discogs a co więcej wtedy jeszcze była dostępna do kupienia od jednego użytkownika z Polski. Niestety ktoś mnie ubiegł i aktualnie nie ma już oferty sprzedaży :/ Cóż, pozostaje czekać aż ktoś ponownie wystawi albo polować z nadzieją na serwisach aukcyjnych.