Wpis z mikrobloga

Miałem prawdopodobnie jedynego bezwypadkowego mustanga w PL xdd Ale w ubiegły weekend kierowca bmw pozbawił mnie tego statusu. Teraz czekam na rzeczoznawcę ile hajsu mi wyliczy. Co według was najlepiej robić brać hajs, oddać do np aso żeby naprawili na koszt ubezpieczyciela sprawcy (i czy oni się podejmą naprawy bo to gt z 07 czyli nie było ich na europe) czy brać hajs a potem zgłosić się do firm które po wypłacie odkupują szkode żeby wyciągnąć więcej kasy? Tego ostatniego mam pełno reklam wiadomo czemu
#motoryzacja #mustang #ubezpieczenia #wypadek #odszkodowanie
  • 27
@slik Wow dzięki w profilu widzę że siedzisz w temacie. Ale jako że nie mam w swoim ubezpieczeniu zastępczego to mogę się ubiegać o takie jakby na koszt ubezpieczyciela sprawcy :-O
@nalogowiec typ wyjechał w ostatniej chwili z podporządkowanej i auto dostało w bok potem złapało znak połobrót w powietrzu i spadek z drogi 2m. W międzyczasie wystrzeliła poduszka. Z niewidocznych rzeczy wypadła sprężyna z tyłu pogięta jedna alufega itd
@slik: będzie całka. Zastępczy i tak się należy, samochód tej samej klasy, możesz np wymagać żeby miał.skrzynie automat. Co do rozliczania całki to zazwyczaj słabo wychodzi, ale.bywaja wyjątki :-) tak czy inaczej z warsztatem się wstrzymaj - czekaj na rzeczoznawcę. Zweryfikuj kosztorys, zwłaszcza czy dobry model, wyposażenie itp, im wyższa wartość bazowa tym lepiej. Jak całka to liczą wartość pozostałości i od wartości rynkowej odejmują pozostałości, resztę kasy wypłacają i albo