Wpis z mikrobloga

Miałem prawdopodobnie jedynego bezwypadkowego mustanga w PL xdd Ale w ubiegły weekend kierowca bmw pozbawił mnie tego statusu. Teraz czekam na rzeczoznawcę ile hajsu mi wyliczy. Co według was najlepiej robić brać hajs, oddać do np aso żeby naprawili na koszt ubezpieczyciela sprawcy (i czy oni się podejmą naprawy bo to gt z 07 czyli nie było ich na europe) czy brać hajs a potem zgłosić się do firm które po wypłacie odkupują szkode żeby wyciągnąć więcej kasy? Tego ostatniego mam pełno reklam wiadomo czemu
#motoryzacja #mustang #ubezpieczenia #wypadek #odszkodowanie
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@slik To auto mam od kilku miesięcy, było kupione za 50k bezwypadek w najbogatszej wersji plus to że 4.6 gt co jest rzadkościa. Jestem mega ciekaw ile wyliczą
  • Odpowiedz
@Crow7422: no bo zrzekasz sie nia dalszych roszczeń i dostajesz kwote ponizej wartości szkody. Ugoda jest po to zeby wyruchac Cie ja kase i żebyś nie mogl juz nic z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@zavisha: mi bemo motors w poznaniu po oberwaniu zderzaka w gt z 2013 powiedzieli, że warunkowo przyjmą bo serwisowałem u nich 5 lat auto, ale gwarancji nie dają (lol :D), ostatecznie jednak zrobili dobrze, bo szkoda była minimalna. Poza miesięcznym czekaniem na części :P
  • Odpowiedz