Wpis z mikrobloga

@ErrAolo: powiedz to jego matce. wyzywanie matki od #!$%@? - myślisz że sąsiedzi, rodzina, znajomi w pracy nie widzieli strima ukochanego synka mamusi? Pomyśl co ta kobieta musiała czuć kiedy wychodziła do ludzi. A potem? Seks przed kamerami, defekacja do wiadra, w spodnie, pijaństwo, narkomania, skrajna patologia. Wyobraź sobie co może czuć matka wiedząc że wszyscy w koło niej o tym wiedzą. Wyobraź sobie co w szkole musili przeżywać jego młodsi
@lukasz-olejnik: To są pośrednie skutki, każdy z bohaterów tutaj wymienionych ma takie skutki, Rafatus z siebie robił debila, a jak opinia innych tak bardzo ich boli to mają za dobre życie aby się takim czymś przejmować
@ErrAolo: Proste, że tak. Oni się nakręcają bo wiedza, że to obserwuje i myślą, że mi na psyche wjeżdżają. Fakt, w Polsce jest mi ciężko, chociaż, jakbym chciał to i tam bym miał i normalna robotę i ogarnął swoje życie. Ja mam 25 lat i jestem zdrowy. Mieszkam za granica, odcinam się od tego internetu pracuje i prostuje siebie i swoje błędy. Nie chwalę się już tym, bo doświadczenie mi dało