Wpis z mikrobloga

  • 1
@GodBlessAmerica Jakieś 2-3 miesiące temu Mentzen wrzucił z nim fotkę informując o nawiązaniu współpracy na płaszczyźnie doradctwa podatkowego. Nie zdziwiłbym się gdyby to był właśnie jego pomysł
  • Odpowiedz
@GodBlessAmerica: tak mi się ta morda przebija co jakiś czas i dopiero skojarzyłem, że znam typa z czasów jak grałem w Pokemon go. Streszczał apdejty ale w c--j irytujący sposób. Co tam się o------o, że on nagle taki car YouTube?
  • Odpowiedz
@GodBlessAmerica: Najlepsi są ludzie, którzy piszą, że go podziwiają, bo trzepie kasę na frajerach. Ludzi wciskających garnki starym babom za 5 koła też podziwiacie? Przecież to są ludzie, którzy nic sobą nie reprezentują i korzystają z naiwności dzieci. Za samo to powinni być wytykani palcem przez normalne społeczeństwo, bo wykorzystują najsłabszych. Nagrywają content najniższych lotów i to nawet nie swój, tylko kradziony. Nic nie umieją, jutro wyłączają Internet i nie
  • Odpowiedz
@hitherto: według mnie spoko kontent, oczywiście że jest celowany do dzieci ale co z tego? rzadko tam nawet przeklinają, robią fajne rzeczy, a przyznam ze jako 22 latek sam przy piwku czasami z kumplem obejrze jak czekamy na mecz czy cos, ale wiadomo to typowy ogłupiacz
  • Odpowiedz
k---a, debile. przecież spolka akcyjna wcale nie oznacza, że jest ma to być spółka giełdowa i będą emitować jakieś akcje do publicznego nabycia () ja j---e, co za dzbany, vikop zaglebie inwestorów k---a xD
  • Odpowiedz
Nie zdziwiłbym się gdyby to był właśnie jego pomysł


@adrros: Pomysł nie, on im w tym pomaga. Ale oni sami się tym zajmują. Tak mówił Friz w wywiadzie. (nie oglądam go ale jako zjawisko mnie ciekawiło i przeczytałem wywiad)
  • Odpowiedz